Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a pasitokkal milyen komoly dolgokról szoktatok beszélgetni? (hosszabban lent) 16/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem beszélgetünk eleget a barátommal komoly dolgokról, de én szeretném, hogy jobb és mélyebb legyen a kapcsolatunk, de nem tudom, hogy miről lehetne, vagy hogy mi számít komolynak. Félek, hogy el fog laposodni a kapcsolatunk, mivel tudnám elkerülni ezt?
2014. febr. 4. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kvantumfizika vagy -mechanika, mind a kettő elég komoly téma.
2014. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

16évesen az ember nem beszélget komoly dolgokról.


de ha már ennyire kéne akkor:

ki mit gondol, ki miben hisz, kinek mi a fontos az életben, ki mi nélkül nem tudna élni, ki hogy látja a jövőt, a jövőjét, politika, barátok-barátnők kapcsolatainak elemzése, szülők, család kibeszélése, elemzése, szexuális kultúra fejlesztése, így hirtelen

2014. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Piramisok keletkezése, aranymetszés, de a biofizika is egész jó témának bizonyul olykor-olykor.
2014. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Feltételezett kriovulkanizmus a Tritonon a ma esti csemege.
2014. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azért mert gyerekek vagytok még nins komoly téma, de ha olyan a kapcsolototok akkor mindent megbeszéltek. ha már egy éve eggyütt lesztek lehet arrol is hogy ki hogy tovább mert ügye fősuli vagy munka. Az én első kapcsolatom is 3,5 év után ezért ment tönkre, ő 300km ment fősulira hétvégente láttam nem akartuk hogy folytatódjon. De sokáig szerrettem még ....
2014. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat! :) csak szeretném ha mélyebb és erősebb lenne a kapcsolatunk, ha a lelki kapcsolat erősebb lenne mint a testi
2014. febr. 4. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon egyszerű: mindenről :) egész nap gyakorlatilag chatelünk facebook-on, persze úgy, hogy közben mindenki végzi a dolgát (olyan napon, amikor nem vagyunk együtt). ha bármit látok, vagy hallok megosztom Vele és viszont. minél jobban megismeritek egymást, szinte nem lesz olyan pontja az életeteknek, amiről ne tudnátok beszélgetni :) p.s.: és nagyon tetszik, hogy nem arról szól a kérdésed 16 évesen, hogy lehetsz -e terhes a tegnapi szex után.. ;)
2014. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sokat beszélgetek a barátommal, de nem kell feltétlenül komoly dolgokról. 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, és még neki sem meséltem nagyon komoly (főleg családi) dolgokról, viszont rólam nagyon sokat tud, mert ismeri az összes szerencsétlenkedésemet, és kb nem szégyellek előtte semmit, szóval jól elvagyunk. :) 16/L
2014. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!