Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tartja ahhoz magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartja ahhoz magát a barátnőm amit megbeszéltünk?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy a fizetésünk egy részét mindketten félretesszük és egy lakásra gyűjtünk, de ő mindig elkölti, vesz belőle mindenféle édességet, gyorskaját, így semmi megtakarítása sincs, nekem pedig már van fél millió Ft-om.

Amikor pedig számonkérem, hogy hol van a pénz akkor kiakad és én vagyok a rossz.


2014. febr. 4. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tesz félre, akkor az legyen az ő baja. Viszont ha együtt eljutnátok a házvásárlásig, akkor a te beletett részedről feltétlenül írjatok papírt. Lehetne több gógyija, innen is látszik, hogy éretlen még a komoly önálló életre, a családalapításra.
2014. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek, hogy éretlen hozzá, pedig idősebb is mint én, nekem is jó lenne moziba menni meg 2 naponta étterem, gyorskaja, de a saját lakás fontosabb, aztán ha meglesz utána már nyilván több lehetőség nyílik a szórakozásra is.
2014. febr. 4. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"mindenféle édességet, gyorskaját, "

Mondd meg neki, hogy el fog hízni, mint egy ház. És akkor nem kell házat venni.

2014. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korotok? Együtt éltek? Előbb albit próbáljátok meg, hogy tudtok e együtt élni! De ha ennyire máshogy gondolkoztok a pénzről, abból baj lesz!
2014. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!