Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem fogadja el, hogy kivel vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom és a barátnőm osztálytársak voltak és eleinte elfogadta, de egyre jobban észreveszem, hogy nem szívesen hallgat róla és gyakran lehülyézi. Ez rosszul esik, amikor direkt figyelek rá, hogy mértékkel legyek vele és beszéljek róla. Nem tudom mi baja lett, amikor szinte alig találkoznak és nem hanyagolom el.
2014. febr. 4. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem bírják egymást, vagy hogy érted?
2014. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bírják egymást meg ha együtt megyünk valahova és megkérdezem tőle, hogy nem baj-e, hogy jön a barátom is akkor még látszólag jókedvűen mondja, hogy nem. De ott már olyan mintha kicserélték volna, próbálok vele beszélgetni de alig lehet nem is nevet. Nem tudom kivel legyek amikor én úgy csinálom, hogy mindenki tudjon beszélni a témában és ne érezze kirekesztettnek még is valami nem stimmel.
2014. febr. 4. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Neki is bejön. Vigyázz vele.
2014. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!