Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom féltékeny a kollégámra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom féltékeny a kollégámra. Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
A kollégám elég nagy nőcsábász, a munkahelyünkön mindenkinek csapja a szelet. A párom ezt megtudta, és nagyon félt, amit meg is értek hiszen csinos és szép vagyok. Ti mit tennétek ilyen esetben?
2014. febr. 4. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálnálak felszedni. Lehet, hogy én vagyok az a kollégád?
2014. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idióta!
2014. febr. 4. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
es látsz valamit a kollégában?
2014. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy ilyen pasi... Mindig újabb és újabb csajokra bukik rá. Szerintem tök gáz, főleg, hogy felesége van.

Mondd meg a párodnak, hogy ne legyen féltékeny, ha semmi oka rá. Nincs amúgy? Neked bejön?

2014. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok #2 Igazad van, ezzel nem tudok vitatkozni.

Bocsi, de hirtelen ez jutott az eszembe.

#4 Akkor lehet, hogy te dolgozol nálunk?

Egyébként sok lehetőséged nincs. Munkahelyet váltani, nem egyszerű, és mindenhol vannak ilyen emberek. Nálunk Én. Féltenie, csak akkor kell, ha nem bízhat meg benned. Adtál rá valaha is okot, még ha nem is tudatosan? Mindig őszinte voltál vele? Nem titkolsz expasit? Sok pasid volt? Ha bármit titkolsz előtte, azt érzi, és féltékeny lesz, még ha nem is tudatosan. Ha netán füllentettél pasival kapcsolatban (mindegy mit), és Ő megtudta akkor "Game Over". Ebben az esetben rendkívül nehéz lesz visszaszerezned a bizalmát, és valószínűleg örökre féltékeny lesz, amíg csak szeret téged. A nőcsábász kollégák nem bántanak, megölelnek, átölelnek, simogatnak, flörtölnek, szóval csapják a szelet, jókedvet hoznak, dicsérik a szépségeket, DE, csak annak aki vevő rá, és semmi jelét nem adja, hogy nem tetszik neki. Ha a kezét kétszer leveszed a válladról, harmadszorra nem teszi rá. Ha szólsz neki, akkor is abbahagyja. Ha elutasítod, az kellemetlen neki, és veled soha többet nem fog kedveskedni, hacsak te nem akarod. Kibírnád féltékenység nélkül, hogy "szép lány" létedre, csak neked nem bókol? A kérdés az az, hogy tényleg zavar-e téged a viselkedése, vagy talán élvezed is. Engem eddig egy Nő utasított el, és Ő is megmondta, hogy élvezi, de a pasijának nem tetszik (féltékeny volt - ma már házasok). Amennyiben élvezed - márpedig biztosan élvezed - , azt a párod is érzi, tudja. Az sem elhanyagolható, hogy pl. Én nős vagyok, boldog házasságban élek, és soha egy nővel sem mentem tovább a flörtnél. Viszont többször volt olyan, hogy a hölgy többet is szeretett volna.

36F

2014. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem te vagy az! Kicsivel más az életkor és ő tovább is ment, mint flört.


De egyébként teljesen igaz, amit leírsz. Minden szavad.

2014. febr. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondtam, én, hogy mindenhol ott vannak a kollégáim.
2014. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!