Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe régóta szerelmes vagyok. Mondhatni futok utána. Mit kéne tennem? Lent.

Figyelt kérdés

Először is tisztáznám, hogy szintén lány vagyok.

Évek óta szerelmes vagyok egy lányba, az érzéseim halványultak már, de tudom, hogy sosem fogok őt elfelejteni. Valahányszor felbukkan, megkeres, mindig az lesz a vége, hogy próbálkozom, bevallom neki az érzéseimet.

Nevezhetem magam naivnak is, de csak nála vagyok ilyen naiv kislány..

Szerintetek mit kéne tennem? Próbálkoznom nála továbbra is vagy végleg feladni? Legyen büszke és ne foglalkozzak vele? Viszont attól félek, hogy talán már sosem leszünk együtt.


2014. febr. 4. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok kenem egy sráccal van így, nem akart többet én pedig belemenekültem egy másik kapcsolatba aztán hogy az véget ért megint elkezdtünk többet beszélgetni és reméltem hogy lehet valami ajánlotta hogy találkozunk e végül miatta nem került rá sor ígérte hogy bepótoljuk de most már ha írok neki is alig ír vissza bezzeg akkor szépeket.. de most már kezdek belefáradni az egészbe próbálok nem írni másra koncentrálni de nagyon vágyom rá meg arra hogy keressen
2014. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ő mit reagál arra, amikor bevallottad az érzéseidet? Vagy még nem tetted meg? Amúgy milyen viszonyban vagytok?
2014. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!