Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihály (S kérdése:

Van akivel történt ehez hasonló? Szerintetek miért csinálja ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatrol van szó!

Barátnőm nagyon nem értem

segitenétek?

Pár példa: követeli mindenhonnan a jelszavam! Én nem mehetek sehova mert akkor meg haragszik, nem beszélhetek senkivel nincs kivétel ha fiu ha lány tök m1... haverokkal nem mehetek sehova nélküle (emiatt sok barátomat vesztettem el)

Ha nem tud netezni én se tegyem mert meg haragszik...

Pár tudnivaló: Első év.. karácsony után le feküdt egy sráccal ugy jöttem rá hogy csinált egy ál fészt és meg találtam a jelszavát a zsebében mikor rá kérdeztem azzal jött hogy szakít velem ha el olvasom ennek ellenére kockáztatam és ott beszélgetett a sráccal... én meg bocsáltottam neki (Hülyeség volt?)

Nagyon akaratos rám eröltet mindent...

Segitsetek nyissátok fel a szemem ha kell

és ha van akivel megtörtént ilyesmi írja le a tapasztalatait

elöre is köszönöm!


2014. febr. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ennek a kapcsolatnak semmi értelme!!!!!!!!!!!!


remélem sikerült felnyitni a szemed.....

2014. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rabszolga sors. Ha nem hagyod el, akkor tényleg megérdemled.

A szerelem nem válasz a rabságra

2014. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég, nálad az asszony tulajdonában állnak a tökeid. Az eddig leírtak alapján ez egy 24/7-es szub-dom kapcsolatnak tűnik ahol te vagy az elnyomott fél.

Ha ez neked jó akkor folytasd tovább de azt tudd, hogy az ő szemében annyit érsz neki mint egy marék száraz molylepke.

Amennyiben nem érzed jól magad, szerezd vissza a tökeid a barátnőd zsebeiből és dobd ki.

2014. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok alapján, hogy így látod, és ilyen nyíltan leírod a dolgokat, ez talán már nem is a vak szerelem, hanem a tipikus ragaszkodás jelensége, amikor sokáig együtt vagy a pároddal, és nem mersz egy új dologba (élet nélküle) belevágni.


Pedig muszáj lenne, mert ez csak kikészít! Egyik csaj ismerősöm volt ilyen helyzetben, három évig volt a pasija rabszolgája (a szerelme szót direkt nem használom), a csávó elképesztő módon kihasználta, csalta, a csaj meg még sem tudott szakítani vele. Három év után végre kimondta a búcsút, de addigra egy kész idegroncs lett, teljesen kikészült, a korábban központi, társaságba járó lányból egy otthon ülő, csendes, visszahúzódó személy lett. Ránézni is rossz :/ A pasi persze két hét után talált magának új barátnőt, ő meg még jó félév múlva is szenved.


Szóval nincs mellébeszélés, döntened kell, és ha te így látod, akkor ennek a kapcsolatnak nemhogy jövője nincs, de teljesen tönkreteheti a jelened is (sőt, még az övét is, mert az, hogy uralkodhat fölötte, nem tesz jó az ő személyiségének is, az hétszentség).


Nem szeretek látatlanban tanácsokat adni, de szerintem szakíts vele!

u.i: Több barátodat is elvesztetted, bocsi, de nem tuti, hogy fogsz még olyan barátokat találni, ellenben nála jobb csajt biztosan!

2014. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Köszönöm! :)

2014. febr. 4. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye,hogy hagyod.Ő nem fog megváltozni!
2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!