Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legtöbbször milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbbször milyen férfit választanak a nők, gyermekeik apjának?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos a nőknek, hogy a férfi mennyire ül szülei szoknyája szélén?

Zavarja a nőt, ha a férfi inkább a szülei mellett áll ki?

Milyen érzés az a nőnek ha ő a második és a férfi szülei az elsők?

A nőknek mennyire szempont a férfi választásnál, hogy anyós és após milyenek? pl.: mindent megmondanak, hogy mi a legjobb, kioktatnak Téged és párod mintha 5 évesek lennétek.



2014. febr. 4. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben a legtöbb nő nem választotta a férfit gyereke(i) apjának, hanem amelyiket rá tudta szedni még a legelején, amíg nagy szerelem volt, annak szült. Eközben semmit nem mérlegeltek, ennek köszönhetően nagy részük már egyedülálló szülő.


A fiatalabb nők talán kicsit jobban elfogadják az általad vázolt tutyimutyi, döntésképtelen, határozatlan férfitípust, de 30 felett már csak a nagyon önbizalomhiányos, kétségbeesettebb csajok akiknek minden mindegy, szerencsére ők kevesen vannak. Ki kell állni a párodért, különben egyedül maradsz.

2014. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek a dolgok, amiket leírtál, nekem mind kizáró okok a férjválasztásnál. Amennyiben a férfi úgy érzi, készen áll új családot alapítani, akkor onnantól kezdve az lesz az ő elsődleges családja, a legfontosabb. Onnantól kezdve a saját családjáért felel és felnőtt önálló férfiként. Az én gyerekeimet ne após,anyós nevelje, hanem én és a férjem. A férjem pedig legyen felnőtt ember, aki képes ezt a szerepet betölteni. Aki gyerek akar maradni, az ne alapítson családot...
2014. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire fontos a nőknek, hogy a férfi mennyire ül szülei szoknyája szélén?"


Egy férfi legyen önálló, ne pedig anyuci pici fia.


"Zavarja a nőt, ha a férfi inkább a szülei mellett áll ki?

Milyen érzés az a nőnek ha ő a második és a férfi szülei az elsők?"


Az a "normális", hogy a fiókák idővel kirepülnek a fészekből és a saját fészkükben ők alapítanak családot. Ettől függetlenül nem lenne szimpatikus, ha egy férfi hanyagolná a szüleit ha ők normálisan nevelték, de én sem anyucihoz szaladok mindennel. Van saját véleményem is, az okos tanácsot meg szoktam hallgatni akárki mondja, de a véleményemet magamnak alakítom ki. Ezt a társamtól is elvárom.


"A nőknek mennyire szempont a férfi választásnál, hogy anyós és após milyenek? pl.: mindent megmondanak, hogy mi a legjobb, kioktatnak Téged és párod mintha 5 évesek lennétek."


Ezt nem tűrném. Én hagytam már ott férfit, amikor meghallottam, hogy az anyukája minden reggel átmegy hozzá és megcsinálja a reggelijét. Az volt az utolsó randink amikor ezt elmesélte.

2014. febr. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azután, hogy egy pár vagyunk, a saját családunk kell, hogy a legfontosabb, az első legyen neki és nekem is. Amellett álljon ki, akinek igaza van, de legyen képes megindokolni, hogy miért. Az egy plusz, ha szimpatikusak a szülei, de nem hozzájuk megyek feleségül, és nem is lesznek jelen folyamatosan az életünkben. Legalábbis nem volnék hajlandó elviselni, ha mégis úgy lenne. Van/volt nekik is életük, azt úgy intézték, ahogy akarták, és most már hagyniuk kell mást is érvényesülni.


De igazából ezek mind nem fontos dolgok. Az a lényeg, hogy hasonlítsunk a párommal annyira, hogy képesek legyünk csapatként működni, de legyünk valamennyire különbözőek, hogy kiegyensúlyozzuk egymást.

2014. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!