Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még ilyen suttyók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen suttyók a világon?

Figyelt kérdés

Szóval olyan 2 hónapig intenzíven ismerkedtem egy fiúval. Randizgatni jártunk, úgymond már együtt voltunk.

Volt pár dolog köztünk, de szex nem volt. A szilvesztert még együtt töltöttük, minden tökéletes volt, de azóta nem keres. Ha írok neki, nem ír vissza.. Most volt pár napja a születésnapja, írtam neki, arra se volt képes visszaírni.

Már kezdem magam túltenni rajta, de eléggé böki a csőrömet. Most komolyan, hogy lehet ilyen?

Szerintetek?


UI: Szerintem az volt a baja, hogy nem feküdtem le vele, de utólag szerintem jól is tettem, hogy nem hagytam magam!



2014. febr. 4. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!
2014. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy baja esett...
2014. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már azon vagyok.. Eddig jól is megy, csak néha eszembe jutnak a dolgok, és kissé fáj. Legalább annyit mondhatott volna hogy nem érdekelsz, vagy menj a francba..
2014. febr. 4. 22:10
 4/16 A kérdező kommentje:
# 2/3 hogy érted hogy baja esett?
2014. febr. 4. 22:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk elütötte a vonat vagy fa*szom tudja! amúgy léteznek ilyen gyökerek ezen a telibebas*zott kur*va világon és közülük sok a lány!
2014. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mondjuk kórházban van........

a barátai nem tudják mi a szösz van vele?

2014. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jár fel netre. Semmi baja nincs! Sőt, még írogatja ki a hülye posztokat, meg a tesójával is beszéltem, ő csak mondott volna valamit. :)

Amúgy előző kérdező, mindegyik nem között vannak ilyenek sajnos!

2014. febr. 4. 22:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és írtam neki egy szép levelet. Chat-ről is letiltott azóta :D.. De ő tudja :)
2014. febr. 4. 22:19
 9/16 Pretty_Fighter ***** válasza:
Igen,vannak.
2014. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De nem értem, miért?!

Hisz minden olyan jó volt. Habár a végére már nem annyira.. Erős a gyanúm, hogy az volt a baja, hogy nem feküdtem le vele. De akkor mit értem volna?! Szeretnék értékes lenni, nem szeretném magam könnyen adni..

2014. febr. 4. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!