Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Igazából csak kiönteném a szívem! De ha elolvassátok és van valami jó tanács előre is köszi!

Elég hosszú kapcsolatban vagyok és mondhatni mindenki erre az életre vágyik mint amit én élhetnék. Van egy szerető társam és már gyerekünk is van. Viszont én nem vagyok szerelmes, ami már ennyi idő után nem is csoda. A rossz az,hogy nem is kívánom már és nem tudom,hogy le tudok e élni vele egy egész életet. Soha nem csalnám meg mielőtt még bárki erre gondolna. Viszont most nem akarattal, csak egy véletlennek köszönhetően megismerkedtem valakivel. Nagyon jól kijövünk eddig. Eleinte csak ilyen lelki szemetesláda szerepet töltöttem be nála. Neki is van kapcsolata de nagyon nem jók ott sem a dolgok és ezt panaszolta el nekem. Azt érzem le kellene zárnom a beszélgetést az megismert személlyel de nem tudom mert ennél már jobban ragaszkodom hozzá. Csak interneten tartjuk a kapcsolatot de mindketten nagyon vágyunk egy személyes találkozóra! Az már most is érezhető,hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk és félek esetleg többet éreznénk egy találkozó után.

Fogalmam sincs mit kellene tennem!? Volt már más ilyen helyzetben?



2014. febr. 4. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő vagy, annyit elárulnál?
2014. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy nő (bár a stílusa a kettő között van). Próbáljátok meg fellobbantani a lángot a kapcsolatodban, és beszéljetek őszintén a gondokról.
2014. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hm , szerintem férfi vagy .


Internet , ott beszéltetek csak .


Nehéz dolog ilyesmiben tanácsolni ,nem is teszem .

2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs mit kellene tennem!"


Hát mondjuk vállald a tetteid következményeit! Életre hívtál egy gyereket, megfogadtad, hogy boldog életet, szerető családot fogsz neki biztosítani, akkor most ne rúgj fel mindent! Azt az energiát, amit most a leendő szeretődre fordítasz, fordítsd a kapcsolatodra, mondd el a párodnak, hogy úgy érzed eltávolodtatok. Ha végképp semmi sem jó, akkor meg szakíts, ne titokban találkozgass mással, mert az gerinctelen dolog, micsoda példa a gyerekednek is?!


A szerelem mindig elmúlik, mégis hogyan tervezed, rendszeresen félrekúrsz, vagy 4-5 évente új partnert fogadtatsz el a gyerekeddel?

2014. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen! Pontosan a gyerek miatt van a legnagyobb dilemma. Mikor őt vállaltuk, nem gondoltam,hogy bármikor is gond lesz. De a szerető,boldog család neki a legfontosabb. Viszont ha én nem vagyok boldog akkor a család sem lehet az felhőtlenül! Nem fogok szeretőt tartani, nem tennék ilyen azzal az emberrel akit valaha szerettem.

Azért köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 4. 22:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Az internetes ismeretségek általában nem szoktak bejönni, bár én is tudok ellenpéldákat. Velem is megesett, hogy neten odavoltunk egymásért, élőben nem volt szimpatikus.

Mindegy, egy találkozót megér.

A házasságod meg majd alakul valahová. Vagy javul idővel, vagy nem. Ha nem, akkor ne kínozd magad feleslegesen, mert hosszú távon még rosszabb lesz.

2014. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha azt az időt a házzasságodra fordítanád, amit a netes kapcsolatoddal töltesz, lehet mások lennének a dolgok. Egyébként a párod mögötti sunnyogást, találkozókat és undorítónak tartom. Ha ezt van merszed megtenni, akkoz ahhoz is legyen, hogy párodnak elmondod, mi a helyzet.
2014. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja + soha nem csalnád meg, de a háta mögött már találkát tervezgetsz. Egyik dolog szüli majd a másikat. Ne próbáld meg beállítani, hogy te milyen rendes vagy, elvégre te teszed ezt, nem a párod.
2014. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt azért tisztázzuk,hogy a problémákról,érzéseimről a párom is tud,tisztában van mindennel ami bennem van. Sokat beszéltünk már róla,meg az esetleges megoldásokról de nem nagyon látok javulást. Meg néha olyan érzésem van,hogy ő is inkább csak a gyerek miatt nem látja be milyen a helyzetünk. Mintha félne magának bevallani,hogy nem az igazi a kapcsolatunk. Az internetes ismeretség tudom,hogy nem az igazi de ezt úgy érzem most valami más. Valami több. Kíváncsi lennék melyik hozzászólást hány éves ember írta, mert azért itt-ott érezni,hogy nem valami tapasztalt az illető kapcsolatok terén.

De mindenkinek köszönöm.

2014. febr. 4. 23:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idő után jött a házasság, gyerek?
2014. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!