Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok, mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok előttetek egyszer igénybe vette egy kurv*/hímkurv* szolgáltatásait?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csalódás
2014. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, de hát ez van. A múltat nem lehet nem megtörténtté tenni.
2014. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kizáró tényező, így nem lenne a párom.
2014. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit,mint a south parkban a gruftik mikor megtudták,hogy az emók világhatalomra törnek:

"Ne má'! Na ne má'! Há',de na ne má'!" :D

2014. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kiakadnék.
2014. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írjatok nemet is! :) (nem)
2014. febr. 4. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egyszer régen előttem, az egyáltalán nem zavarna.

Ha 10 perccel előttem, akkor rúgnám s€ggbe.

2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg az ismerkedés elején még kiderül és gyor elküldeném a jö... orvoshoz kivizsgálásra. Ha már később derülne ki, akkor:

http://www.youtube.com/watch?v=wcz4u3Lv9ko

... és elkisérném az orvoshoz...


Viccet félre téve lehet még örülnék is neki, hogy csak egyszer vett igénybe ilyesmit, mert amit ma a fiatalok művelnek pl a szórakozó helyeken... Lassan már tényleg mindenki legalább egyszer mindenkivel lesz... Na az mivel jobb? Nem kell ezt szem elött tartani és kész. Ennyi.

2014. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is lesokkolt, mert egyáltalán nem volt az a típus már akkor sem, aki rászorult...(mondjuk úgy, hogy kapós volt a csajok között) ez még elvileg jóval előttem volt, de akkor is... nagy kerek szemekkel hallgattam, amikor egyszer kicsúszott a száján én meg megálltam és kérdeztem, hogy mi van?

Régen volt, nem tudok mit tenni ellene, elkönyveltem, ennyi.

2014. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
AZért ha csaj, akkor durvább a szitu sztem. Persze ezzel nem azt mondom, hogy férfiaknál annyira elfogadott lenne társadalmilag. (Bár én nem néznék le senkit emiatt.)
2014. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!