Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen gyűrűt adhatok neki de nem eljegyzés céljából?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni barátnőm egy gyűrűvel és ez nagyon tetszik [link] (nem gyémánt sima pár ezer ft os) Nem eljegyezni akarom. De egy ilyen gyűrű láttán nem mindenki azt gondolja majd, hogy eljegyzési gyűrűt visel pl a mutató ujján?

2014. febr. 4. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
peee, miért ne?
2014. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De igen. Vegyél fülbevlót, láncot, vagy karkötőt inkább, ha nem akarsz félreértéseket.
2014. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gyűrű. :) Szerintem nem, tökéletes ajándék. :)))
2014. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor lehet megveszem. Direkt nem akarok drágát mert mindet elhagyja XD Mindig játszik velük aztán egyszer lepottyan. Csak annyira eljegyzési gyűrűnek tűnik a kővel. Az előző amit elhagyott ilyen volt

[link]

2014. febr. 4. 22:55
 5/10 A kérdező kommentje:

Esetleg még egy ilyet néztem ki. Szerintetek?

[link]

2014. febr. 4. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Hihi. :)

Nagyon aranyos lehet a barátnőd...

Hát figyelj, egyrészt ha a mutatóujján van, akkor az már nem eljegyzési gyűrű.:) Plusz mindenki az gondol, ami akar, nem? :))


Mellesleg ha majd megkéred a kezét, akkor Arra a gyűrűre biztosan nagyon fog vigyázni. :)

2014. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát az mikor az első gyűrűjét elhagyta szomorkodott én azonnal rendeltem neki egy újat amit fentebb linkeltem azt pár hónapja hagyta el csak nem mondta el aztán most úgy is Valentin nap veszek neki valami szépet. Attól viszont tényleg tartok, hogy az eljegyzésit elhagyná de végül is az rendesen passzolni fog az ujjára szóval nem fog lecsúszkálni.
2014. febr. 4. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden rendbe lesz, ne aggódj. :)

Ennek a gyűrűnek pedig tényleg örülni fog, nagyon szép... :)

2014. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem jegyezted el ne vegyél gyűrűt...

Főleg ha olyan korban vagytok...

Minden nő azt hiszi, hogy ez az..a barátnőd is azt fogja hinni, ne okozz se neki, se magadnak kellemetlenséget..

2014. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, az igazság az, hogy úgyis minden gyűrűre mindenki azt hiszi, hogy eljegyzési, úgyhogy teljesen mindegy. De tényleg, halál komolyan. A barátom az évfordulónkra gyűrűt adott nekem, hozzátenném, egyáltalán nem olyat, mint ez, tehát nem hasonlít eljegyzési gyűrűre, így is mindenki azt kérdezgette, hogy az e. Tehát ilyen szempontból mindegy. Amúgy simán adhatsz neki, ha szereti a gyűrűket. :)
2014. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!