Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem 1 lánynak, de nekem max szexre kell, hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ne mondd, hanem csináld. amúgy meg egy paraszt vagy, ha megteszed vele.
2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy nem szeretnél kapcsolatot, de szeretnéd, hogy jól érezzétek magatokat kötöttségek nélkül, mert neked nem hiányoznak most ezek a dolgok, és ha neki belefér, akkor szexkapcsolat lehetne a dologból.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csupáncsak a nemi életem színvonalának fellendítése céljából létesítenék kapcsolatot veled.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szex után (nem azonnal) mondd meg neki, hogy még nem állsz készen érzelmileg egy ilyen komoly kapcsolatra.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

persze

úgy tisztességes

és 1-el kevesebben sírnánk itt a fiúk tetűsége miatt

2014. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ésszel.

Dumálgass,flörtölj vele,puhatold ki hogy adja e az ilyen kalandokat.("te csak komoly kapcsolatokban gondolkodsz? volt már futó kapcsid vagy egyéjszakás?)

Ha nem mert elvből elutasítja,akkor fuss mert tárgytalan az egész.

Ha igen akkor onnantól nyomulás,utalgatás,félmondatok,mosolygás,kacsintás,dzsentriskedés.

Aztán vársz.És nyersz.

2014. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem csak ökör válaszok lesznek :)

Köszi a tippeket! 1-2 jobb ötlet van köztük.

2014. febr. 4. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Szex után mikor öltözöl mondd neki, hogy inkább legyetek csak barátok.


Amúgy, elé állsz és elmondod neki, hogy te semmi komolyat nem szeretnél tőle de szívesen töltesz el vele pár görbe estét.

2014. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Scintilla nevű felhasználó válasza:


"Csupáncsak a nemi életem színvonalának fellendítése céljából létesítenék kapcsolatot veled."


Nagyon frappánsan meg van fogalmazva .


Mond meg neki kérlek , szegény ne számítsa el magát .

2014. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és szex előtt NE utána különben olyan mintha nem mondtál volna semmit hisz már kihasználtad. És majd azon kattog hogy biztos az ágybéli teljesítménye miatt nem akarod.
2014. febr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!