Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 168 cm-esen alacsonynak számítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm-esen alacsonynak számítok?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, és azt szeretném tudni, hogy nagyon alacsonynak számítok a nők körében, és ha igen, ti nem tudtok valami mesterséges vagy természetes módszert, hogy magasabb legyek?
2014. febr. 4. 22:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Még én is annak számítok a 175centimmel. Lassan már 185 lesz az átlagmagasság.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy alacsony, csak a magas ellentéte, ne aggódj.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
173 magas vagyok, volt hogy egy nő azért nemjött velem össze mert egymagasak vagyunk és neki az nemtetszett :/
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Noydra ***** válasza:
171 vagyok, mindig is leszartam :D
2014. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Igen, alacsonynak számítasz. Ami eszembe jut: gördülős cipő elég sokat emel.
2014. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
igen nagyon, még én is magasabb vagyok lány létemre és nem sok mindent kezdhetsz vele, keress alacsony lányokat.
2014. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Hát jó. Engemet sem zavar a magam szemében, csak hát ezt a nők máshogy gondolják....

Valami módszer, hogy nagyobb lehessek, vagy valami amivel eltölthetem a nőtlen életemet? (Emma már ki van lőve :D)

2014. febr. 4. 22:55
 10/32 anonim ***** válasza:

Nem nagyon létezik ilyen csodaszer, fogadd el, hogy ezt dobta a gép, másnak meg más "baja" van. Annyi az egész, hogy keresni kell egy nem túl felszínes nőt (legalább könnyen kiszűröd őket), lehetőleg alacsonyat.


Az egyik legjobb barátom 167 cm magas, és volt komoly kapcsolata egy nála pár centivel magasabb lánnyal, most pedig egy picit alacsonyabbal van együtt. :)

2014. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!