Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Meleg Srácok és Pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Meleg Srácok és Pasik! Manapság mi a divat egy meleg párkapcsolatban? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Meleg párkapcsolati tanácsra lenne szükségem. egy meleg párkapcsolatban mi a szexibb? mi jön be a meleg pasiknak? Szőrös kar az menő? szőrös láb? vagy a szőrtelen? vagy a szőrös mellkas/has?

Manapság mi a divat?



2014. febr. 4. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elnézést kérek, ha rossz kategóriába soroltam a kérdést, de ezt gondoltam a leginkább passzoló kategóriának :)
2014. febr. 4. 22:52
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem a divat, hanem az ízlés a meghatározó, az pedig egyénenként különböző. Tehát a kérdésnek nem sok értelme van.
2014. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Hihi. :)

Nagyon aranyos lehet a barátnőd...

Hát figyelj, egyrészt ha a mutatóujján van, akkor az már nem eljegyzési gyűrű.:) Plusz mindenki az gondol, ami akar, nem? :))


Mellesleg ha majd megkéred a kezét, akkor Arra a gyűrűre biztosan nagyon fog vigyázni. :)

2014. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hoppppsz... ezt nem ide akartam.
2014. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez a válasz meg hogy a túróba jön ehhez a kérdéshez !?
2014. febr. 4. 23:07
 6/14 A kérdező kommentje:

hát azt észre vettem, de most mér nem baj, csak légyszi figyelj oda :)

normális válaszokat várok főleg :)

2014. febr. 4. 23:08
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Keres rá Dr Lapua társkereső fórumára! Ott rengeteg hasznos tanácsot találsz e témában.
2014. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
mindenkinek más az ízlése, én pl a csupaszt szeretem, de már volt olyan srác, aki kérte, hogy nem szőrtelenítsek
2014. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!

Már 2 éve vagyunk együtt a barátommal, hogy mi a menő azt nem tudom és talán nem is olyan fontos, inkább az számít, hogy mi jön be egymásnak/egymáson. Úgy gondolom, most a kérdésed csak a külsőségekre vonatkozik, úgyhogy erre fogok reagálni a mi kapcsolatunkból.

Szóval nálunk kimondatlanul is fontos, hogy megtartsuk a vékony alakunkat, a testedzés nem annyira számít, habár azért én igyekszem sportosabban kinézni. A párom felsőteste kevésbé, az alsó teste viszont eléggé szőrös, és ez nekem nagyon bejön, nagyon szexissé teszi az amúgy is vonzó lábait a szőr. :) Van tigriscsíkja is, ami szintén nagyon bejön. Én inkább szőrösebb típus vagyok, ami pedig neki jön be nagyon.

Haj tekintetében inkább a rövidebb, mai stílus alapján nyírt haj jön be mindkettőnknek. A túl rövid vagy túl hosszú hajjal nem lehet mit kezdeni, és nem is áll jól egyikőnknek sem.

Az öltözködéssel kapcsolatban ez alatt a 2 év alatt mindkettőnk stílusa megváltozott: ő régebben a harsány, kirívó ruhákat szerette, én pedig elég stílustalanul öltözködtem. Hatottunk egymásra, és ma már mindketten a stílusosan elegáns, nem kirívó öltözetet szeretjük. New Yorkerben, H&M-ben, néha Pull&Bearben szoktunk vásárolni. Persze olcsóbb boltokat is megnézünk, és ha valami nagyon jót találunk, ami gyakran megesik, akkor megvesszük.

Kiegészítők terén a pasim jobban szereti őket, én csak gyűrű és valami bőrből készült karkötő párti vagyok. A páromnak az egyik fülében van egy diszkrét fülbevaló, ami szerintem nagyon jól áll neki.

Túlságosan nőies dolgok, smink mindkettőnknél kizárva!

Mindketten 21 évesek vagyunk.


Remélem sikerült olyan választ adnom a kérdésedre, amit szerettél volna :)


ui.: A későbbi rosszmájú kommenek megelőzése érdekében, a mi kapcsolatunkban nem a külsőségek a legfontosabbak, reggel ébredés után kócos hajjal / büdös szájjal is ugyan úgy szeretjük egymást, de igyekszünk megteremteni a külső és a belső harmóniát, amibe hozzátartozik, hogy adunk a megjelenésünkre.

2014. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen emberfüggő. Nekem8 hogy a párom most milyen.. Oké, már kiderült hogy hasonlóan magas/hasonló mentalítású srác az akit kerestem.. de nincs olyan hogy divat.. attól hogy a pasim borotválkozik tetőtől talpig, én nem, attól még teljes mértékben szeretjük egymást.
2014. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!