Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megundorodtam a barátnőmtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam a barátnőmtől, mert találkoztam az exférjével, akivel együtt lakik még, a válás nem ment simán, részletek lent. Ez az undor normális?

Figyelt kérdés
Szóval a szokásos történet, gyerekek, válás, pénz nincs, másik ház nincs, kénytelen vele élni, az más kérdés, hogy nem is nagyon töri magát, hogy ez változzon, de ezt végül is tudom, tudtam, hogy nála nem mennek könnyen a dolgok. A lényeg-eddig képről, messziről láttam az exét, de nemrég beszéltem vele, és meg egy ilyen undorító nagyképű, pökhendi, suttyó, faragatlan tahót. Kijött trikóban, viziló fej, nagy has, szőrös váll, és ahogy beszélt…és azóta nem tudok másra gondolni, csak hogy egy kádat használnak, egy mosógépet, mosdót, konyhát, vécét, és mindent a lakásban, arról már nem is beszélve, mi van ha még rámászik néha, persze én bízom benne, ha azt mondja nem, de azért mégis ott motoszkál bennem a gondolat. És azóta nem tudok még hozzá sem érni a barátnőmhöz, el fog ez múlni, vagy normális ez, illetve én az vagyok?
2014. febr. 5. 07:11
 1/8 A kérdező kommentje:

és az mennyire lenne korrekt részemről, ha ultimátumot adnék, hogy hagyja ott, és legyen velem, albérlet, szülők, vagy bármi, több mint egy éve elváltak, és mi három éve vagyunk "együtt", szóval komolynak mondható, bár volt sok konfliktus, de a legtöbb az ex miatt, mert engem mindig zavart, de csak most öltött testet ez a probléma.

ja? és nem miattam mentek szét, amikor megismertem, már visszafordíthatatlanul tönkre mentek

2014. febr. 5. 07:19
 2/8 A kérdező kommentje:
nem fejeztem be amit elkezdtem: szóval vagy eljön, eljönnek onnan, vagy vége. Ez mennyire lenne korrekt részemről?
2014. febr. 5. 07:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Korrekt lenne csak, szépen óvatosan kell neki felhozni.

Teljesen jogos ami kérni szeretnél tőle, csak nem mindegy milyen hangnemben. Bestéljetek nyugodtan, higgadtan, észérvekkel. Ha nem hajlik rá, akkor megmondhatod neki hogy ez így neked nem megy tovább.

2014. febr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jogos a részedről. 3 éve együtt vagytok. Már rég el kellett volna költözni. Ez a nő komolyan gondolja a kapcsolatot?
2014. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi korrektség nincs benne, hiszen ez nem szerelem, ezt neked is látnod kell. "Megundorodtam", ez a szó fel sem merülhet olyan emberrel szemben, akit szeretünk. Ha a barátnőmet egy baleset miatt nekem kéne pelenkáznom, akkor sem undorodnék tőle, mert szeretem őt!

Nem kell nektek egymást kínozni.

2014. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Korrekt ha te tudsz lakhatást biztositani neki olyan költséggel és olyan minöségben legalább. Ha nem, akkor ne ugass bele eset. Nem az zavar inkább, hogy tükörben láttad magad? (Ilyen igénytelen nö? Én is csak ezt a szintet érem el egy külsö szemlélö számára?)
2014. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös, ha pelenkáznom kéne, vagy bármi egyéb, az ő, az ő bélsara, az ő pisije, stb, de itt nem erről van szó, hanem egy undorító alakról, akinek a szőrét, haját a kádból mosdóból szedegeti, azzal a kézzel, amivel utána engem simogat, már a tudattól is rosszul vagyok,

6-os, nem hiszem hogy ezen múlik az ember boldogsága, az életszínvonaltól, a gazdagok egytől egyig boldogok, a szegények pedig mind boldogtalanok? tükörről pedig szó nincs, én pont az ellentéte vagyok, és a barátnőm is, mikor mi sétálunk, ketten egy pont összeillő párt látnak, ők meg úgy passzolnak, mint szépség és szörnyeteg. köszi, hogy arra biztattok, hogy végre álljak a sarkamra, és döntés elé állítsam, de erre az undor dologra is keresem a választ, hogy bármi intimet is közösen használnak, egyszerűen ezek után nem tudom kiverni a fejemből.

2014. febr. 5. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvàltam én is, kisgyerekkel elköltöztem...

A hàzba az exférjem többet tett bele, és nem volt hajlandó kiköltözni.

Kifizetni azóta sem tudott engem.

Az elején nagyon nehéz volt. Plàne a gyereknek. Kert, gyerekszoba, egyik napról a másikra odalett... A közös szobàban egy kis elkerített sarka volt.


Azóta tovàbb tudtam lépni. Mostmàr van sajàt szobàja, megszokta, hogy elköltöztünk a hàzból.


Pedig nekem még kapcsolatom sincsen.


Szerintem el kéne gondolkoznod azon, hogy vajon tényleg el fog-e valaha onnan költözni? 3 év nem volt hozzà elég?


A nagynéném jött össze 18 éves koràban egy nős pasival. A pasi hàzassàga màr megromlott, nem a nagynéném miatt. Ott is hàz, gyerek stb. Aztàn elvàltak. Mindig volt kifogàs, hogy miért nem tud elköltözni onnan. Szakított vele a nagynéném többször. Mindig visszasírta magàt...

Idén lesz 58 éves a nagynéném... Még mindig a volt feleséggel él együtt..

2018. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!