Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi azért nem kéri meg a barátnője kezét mert még nincs munkája?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy felelősségteljesen gondolkodik, és számára a lánykérés nemcsak múló fellángolás, hanem átgondolt döntés.


Ugyanis nem akar a nő nyakán élősködni... és meg akarja teremteni az alapokat a közös jövőhöz.

2014. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jaj elnézést rosszul fogalmaztam meg a kérdést! :)

a barátnőnek nincs munkája és emiatt nem kéri meg a kezét! a férfinak van

2014. febr. 5. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg lehet, attól tart, hogy a lány vele akarja eltartatni magát...


Ezt vele kellene megbeszélni...

2014. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó nem mondta ki konkrétan de én biztos vagyok benne,hogy ez a gond. hosszú sztori... dühös vagyok,mert igazából én miatta mondtam le mindig mindenről,most mikor észbe kaptam rájöttem,hogy sehol sem tartok mindig őt helyeztem előtérbe,de ennek se lett semmi eredménye. most már tanulni akarok, ő meg folyton felhánytorgatja nekem,hogy eddig miért nem foglalkoztam ilyen dolgokkal. tudom nem ő a hibás azért,hogy ilyen hülye voltam,hogy miatta mindent hagytam. az én hibám és nagyon megbántam. de mégis idegegesítő,hogy ő meg ezt nem látja.
2014. febr. 5. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok közös életet teremteni anyagi okok miatt, akkor még tényleg ráér az eljegyzés, minek elsietni? Gondolom, még nem harmincegynéhány évesek vagytok.

Ha viszont tényleg csak szimplán elvárás, hogy legyen munkád, akkor én nem bíznék ebben a kapcsolatban. Méghozzá azért, mert jó, biztos találsz majd munkát előbb-utóbb, de bármikor előállhat egy olyan helyzet, hogy elveszíted és tartósan munkanélküli leszel. Akkor elhagy?

2014. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ennek a kapcsolatnak lehet tényleg jobb,ha nem lesz folytatása. 20 éves vagyok ő 25 és fogorvos szeretnék lenni. erre az elmúlt fél évben jöttem rá, már ezelőtt is érdekelt a dolog, de akkor még nagyon elvakult voltam és mint mondtam mindent feladtam érte.. így aztán várhatja ,hogy mikor lesz munkám, egy évem most felkészülés érettségi emelten ,hogy bekerüljek. aztán évek tanulással.. ő nem tanult tovább és nem is akart, dolgozik . én nem tudom elképzelni az életem úgy ,hogy nem tanulok tovább, és egész életemben, bolti eladó,pincér és társai munkából fogok megélni.

Nem találtam eddig az élet értelmét, most pedig megtaláltam ,ez a hivatás az amit ha életem végéig fogok csinálni akkor boldog leszek. Egy életem van és nem akarom úgy élni ahogy eddig ... :(

2014. febr. 5. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
20 évesen még kár is mindent feladni, én nagyon megbántam, hogy nem tanultam tovább annak idején. Ha megteheted, tanulj még ilyen fiatalon.
2014. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mire oda jutok 22 leszek. az idén töltöm 21.-et nyáron, fel vagyok véve egy egyetemre,de passzívra tettem magam a barátom miatt, ide csak úgy felvételiztem,hogy legyen valami. lehet kicsit elkésve,de mint mondtam már tudom hogy a fogorvos érdekel mindennél jobban. szóval még egy teljes év felkészülés, oké abban az évben nyilván melózok majd, nem akarok a szüleim pénzéből élősködni. kockáztatok és mindent felteszek egy lapra,mert az érettségitől fog függni,hogy felvesznek-e.
2014. febr. 5. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak az nem lehet kifogás hogy még nem dolgozik valamelyik fél. Ott más baj is van. Határozatlanság, ilyesmi.. A férjem akkor kért meg amikor még egyikünknek sem volt munkája mert mindketten tanultunk. Diák munkáztunk amikor lehetett.


A maradék 1 év alatt ami hátra volt mindkettőnknek, befejeztük a sulit, én jogi asszisztensnek tanultam, ő kertésznek:)

Szakvizsgáztam, aztán ő is. Elkezdtünk dolgozni. Összeköltöztünk, fél év múlva meg összeházasodtunk. Most mindketten a szakmánkon kívül dolgozunk, egyikünk sem a saját szakmájában kapott munkát. Ennyit a tanulásról, meg a papírról. Nem ér semmit.

DE. Egyikünk sem adta fel azt amit tanulni akart!!! Elvégeztük a sulit. Szóval tanulj:)

2014. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!