Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék képes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék képes olyan nővel összejönni, akinek előttem már volt több pasija? Hogy győzzem le az "undort"?

Figyelt kérdés

23 éves fiúcska vagyok, valójában még sosem volt komoly kapcsolatom, mert valahogy elkerült Ámor nyila a középiskolában, és nem akartam mindenféle jöttment nővel összeszűrni a levet az évek során, ráadásul úgy, hogy nem éreztem irántuk szerelmet. Szóval még nem estem át életem első szeretkezésén, pedig a külsőmmel úgy gondolom, nincs probléma. Szeretek elegánsan öltözködni, a testalakommal sincs gond, kicsit deltásodok felfelé, az arcom alapján is azt mondják, hogy megnyerő benyomást keltek a lányokban. Ami nagyon aggaszt az az, hogy a korosztályomban 21-23 évesen már minden lány túlesik legalább 2-3 ilyen-olyan nívójú kapcsolaton, és akkor a futó kalandok számszerűségéről még említést se tettem.


Szóval él bennem egy olyan különös fóbia, hogy olyan lányt alapból nem is akarok megismerni, aki már több kapcsolaton van túl, ugyanis undor fog el akkor, ha csak arra gondolok, hogy ez a szép lány hetekkel előttem még más férfival kavart, más férfi turkált a szájában a nyelvével, más férfival szeretkezett, más férfi ejakulált belé. Ez lelkileg teljesen frusztrálttá tesz engem, hiszen alighogy túlesik egy lány a korábbi kapcsolatán, máris új férfival ismerkedik, jelen esetben például velem.


Amikor ismerkedek egy lánnyal, vagy csak úgy spontán beszélgetni kezdek akármilyen lánnyal a főiskolán (ahová most járok), és a pár napig tartó beszélgetéseink során kiderül, hogy a lány egyedülálló, már több hete/hónapja nincs férfi az életében, rögtön azon kezdek agyalni, hogy én ezt a lányt tulajdonképpen nem is akarom így már megismerni, mert rosszullét fog el, visszataszítónak, gyomorforgatónak vélem, ha csak arra gondolok, hogy ha összejönnék ezzel a lánnyal, olyan testrészeit kényeztetném, amelyekben napokkal/hetekkel ezelőtt másik hapsi "járkált".


Gőzöm sincs hogyan lehetne legyőzni ezt a fóbiámat, mert egyszerűen nem megy. Akármilyen lányra ránézek, vagy megismerem, rögtön kialakul bennem ez a nézet, hogy már nem is érdekel a lány, mert már páran végigmentek rajta. Egyszerűen nem megy. Nem tudok úgy rájuk gondolni, mint akik komoly kapcsolatot akarnának tőlem, és ebből kifolyólag engem sem tud már komolyabban érdekelni. Hiába próbálkozom, hiába akarom legyőzni ezt az iszonyt, nem megy.


Szoktatok gondolni ilyen eszement agybajos dolgokat, mint amilyeneket leírtam fentebb, ha új lány kerül képbe?


2014. febr. 5. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy... Nemtökmindegy kivel volt azelőtt , ha most veled van? Szerintem keress fel egy pszichológust
2014. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre a fóbiádra mindenképpen szaksegitséget kérj, több okból.

1. Rontja az életminőségedet, konkrétan nem vagy képes kapcsolatot kialakitani 2.Mentális gond, amihez ő ért 3. egyedül nem boldogulsz vele, de az 1. miatt meg kéne oldani!

2014. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, hanem add át magad. Neked először is idősebb nő kellene aki megértő.
2014. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy percig sem fogok csodálkozni ha mondjuk 25 év múlva újra írsz, és megírod, hogy milyen magányos vagy, soha nem volt nőd..
2014. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
23 évesen magadat "fiúcskának" tartod? Én ennyi idősen (multis állással, egyetemi diplomával) férfinak éreztem magam (egyetemistaként még csak srácnak).
2014. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sose gondolok ilyesmire, lévén nekem is volt már nem egy kapcsolatom. De igazából már az elsőnél se volt ilyen problémám. Neked az kellene, hogy összejöjj egy lánnyal egy éjszakára, onnantól pedig már nem lenne ez probléma, hiszen te is abba a körbe tartoznál aki már nem szűz, nem róhatnál fel semmit a lányoknak.
2014. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ugyanilyen voltam csak nőben. Bár én már nem vagyok szűz. Szerintem legyőzhető ez a fajta fóbia nekem úgy sikerült megszabadulnom tőle hogy egyszerüen tudomásul vettem, hogy nem fogok találni olyat pasit aki nem feküdt még le minimum a fél világgal. Elküldöm egy szűrésre és jól van. Sajnos ez van mások is élnek rajtuk kívül és életünk párja nem marad 30 éves korig szűz mig ránk vár.
2014. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na,még egy negyvenévesen-még-szűz-vagyok díj várományos!
2014. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy győzheted le az undort, hogy nem jössz össze ilyen lánnyal. Te látványosan nem tudod ezt még kezelni. Vagy keress egy szüzet, vagy olyat aki kevesebb pasival és szolidabban szexelt mint te.
2014. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!