Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbáljam megmente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam megmenteni a kapcsolatomat a párommal?

Figyelt kérdés
Hétfő óta másik munkahelyem van, ott megismertem az egyik kollégámat és vonzódom hozzá. Párommal jól megvagyunk, de valami hiányzik a kapcsolatunkból. A kollégám nem tud semmiről.
2014. febr. 5. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahely, új pasi???
2014. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kezd, hogy eldöntöd mit akarsz, még mielőtt olyat tennél amit nem kellene. Mi az ami hiányzik és mióta? Ha ez meg van, akkor beszéld meg vele, hozzátok helyre. De csak ha mindketten érdemesnek tartjátok rá a kapcsolatot. Ezzel a kollégával pedig mellőzd a személyesebb dolgokat, amennyire tudod kerüld őt. Ha pedig nem bírsz magaddal add ki a párod útját, úgy a tiszta.
2014. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma még csak szerda van,én vàrnék még.Ismerkedj az új kollégàval,de gondold àt a mostani kapcsolatod,mert lehet többet ér,mint most gondolod.
2014. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkerülni a kollégám mert szinte mindig a mi pihenőnkben van. Nem tudom mi hiányzik a kapcsolatunkból, de csak most tünt fel.
2014. febr. 5. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:

namost ez a jól megvagyunk... ezt mondják húsz év után..de nálad...

most mi hiányzik? nem visz moziba? nem ölel keményen? (mondjuk azt nem tudhatod, hogy a másik milyen a lepedőn)..nem udvarias(annyira)?

a másiknak erősebb a vonzereje?


Még töprengj egy kicsit, de ne boríts felelőtlenül...könnyen két szék közé eshetsz..ne szólj a párodnak, várj..

2014. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pfff :D:D:D


Na ezek aztán a komoly kapcsolatok :D:D:D



Te atyaúristen...


Szerintem lövésed sincs az emberi kapcsolatokról..

2014. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, hogy most értettem meg azt a sok nőgyűlölő hozzászólást, amit olyan gyakran lehet itt olvasni gyk-en. Én naiv, eddig nem hittem, amit olvastam...


Most komolyan Kedves Kérdező, három nap ismeretség után képes lennél felrúgni egy szerinted jól működő kapcsolatot? Meg sem adva a párodnak a lehetőséget, hogy meg tudjátok beszélni, hogy mi az, ami hiányzik neked? Könyörgöm, most hagyd ott szegényt, ne rabold tovább az idejét!!!


Nagyon remélem ez csak egy provokáló kérdés!

2014. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom, ha egy normalis kapcsolatban elek, de valami hianyt erzek, akkor azt potolni fogom, megkeresem azt, ami hianyzik stb.

Onkontroll! A sajat erzelmeidet vizsgald meg! Ami neked hianyzik, azt neked kell potolnod is, ne mastol vard!

2014. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyed uj és vadászol egy uj pasira!De hogyan lehet 3 nap után vonzódni, akkor valóban óriási hiányod van,amit tisztázni kell elõbb az agyban és a pároddal!

Egyébként hány évesek vagytok?

2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!