Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, azóta nem beszéltünk. Nekem kéne felkeresnem?

Figyelt kérdés
Igazából tudom,hogy nekem kéne,mert tulajdonképpen én voltam a szituban a patkány és nem is szeretem az ilyen játszmákat,de egyszer már én is szeretném megtapasztalni,hogy milyen az,amikor a másik félnek többet jelentsen az,hogy jóban legyünk,mint a sértettsége. Mivel 2,5 éves kapcsolatunk során nem emlékszek olyan esetre,amikor ő kezdeményezte a békülést,mindig én rohangáltam utána,mint valami pincsikutya,hogy beszéljük meg/béküljünk ki.
2014. febr. 5. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig annak kell megtennie az első lépést, akinek a hibája volt a veszekedés!
2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszeretnéd tapasztalni, akkor úgy hozd össze a dolgokat, h ne te legyél a hibáás..

Addig is kellemes rohangálást..:) Persze csak ha fontos..

2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy a te hibad akkor neked kell bocsanatot kerned tole.De!!Ha legkozelebb o hibazik vard ki mig o akar bekulni.Ha o hibazik neki kell tenni a dolgok jovateteleert.
2014. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő soha nem tett lépést,ha megbántott. Tényleg soha. Ezért nincs kedvem nekem kezdeményezni.
2014. febr. 5. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig az kezdeményezi a békülést, akinek fontosabb. És ez független attól, hogy ki a hibás.
2014. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok.Ez szomoru.Biztos vagy benne,hogy ez egy jo kapcsolat??Csak kerdem mert lehet,hogy at kene gondolnod ezt az egeszet.
2014. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkozok már hónapok óta,azért ilyen baromi fontos ez a kérdésem,hogy még ki is írom :) Már csak ilyen apróságoktól függ,hogy együttmaradunk-e...
2014. febr. 5. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem aprosag,hogy kibekultok-e vagy sem . Mindegy ki a hibas,mindig az okosabb kezdi a bekulest . Soha ne fekudj le haraggal ,nem tudhatod mi fog tortenni holnap es ha mar nem lesz lehetoseged arra,hogy bocsanatot kerj,akkor orokre utalni fogod magadat ! Torjenek tanyerok, verd szet a kezedet a falon ,de amig fontos neked,addig beszljetek meg mindent - ennyire egyszeru a dolog ,meg ha a buszkeseg es a gog azt sugallja,hogy nem a te feladatod lenne !
2014. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!