Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat? Otthoni gondok? Mi lehet az oka, hogy engem akar a pasi?

Figyelt kérdés

Egy 30-as kisgyermekes pasival találkoztam múltnap. Nagyon bejövök neki, és ő is bejön nekem, nem tagadom.

Neki családja van: fiatal barátnője és egy gyermekük. Együtt élnek.

Mégis találkozni akar velem rendszeresen. Illetve közölte, hogy többet is akar (titkos viszonyt - ahogy kivettem a szavaiból).

Miért keresi az én társaságom? Hiszen ott a barátnő, és egy gyönyörű gyermek. Valami nem lehet kerek közte és a barátnője között? Vagy miért akar engem?


2014. febr. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Őt kell kérdezni... de az is lehet baj, ha mindent megkap... a harmóniába is beleunhat az ember.


Amúgy dolgot nem tud az ember elővarázsolni a zsebéből... az újdonság varázsát. Neked ez mindenképp van, egy ideig biztos.

2014. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szemét, és éretlen a házassághoz.
2014. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán látta rajtad, hogy könnyű préda leszel. Azért nem sok csaj van, akivel éreztetik, hogy csak kapcarongynak kell a hivatalos kapcsolata mellett és a lány ennek örül. Te ilyen vagy, tehát nem tévedett veled kapcsolatban.
2014. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Küldd el a halál __________ az ilyeneknek hentesbárddal vágnám le a helikopterét.
2014. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért drágám, mert félre akar d*gni, ilyen egyszerű, te meg jelezted neki, hogy bejön. Kicsi az esélye, ha lebukik, hogy a pici mellett a nő végleg kiteszi, és a disznaja kihasználja ezt. Undorító, akkor minek csinált neki gyereket? Ha van eszed, menekülsz, csak egy-két kufirc lesz ez neki, te meg a családrobbantó ribizlibokor, ha bukta van.
2014. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!