Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolatot, hogyan lehet helyre hozni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

(Telefonrol irok, bocsi az ekezetekert)

A helyzet, hogy a baratnommel tul sokat voltunk eggyut mikor meg par hetes volt a kapcsolatunk. Annyira el laposodott, hogy semmit nem latunk meg oldasnak, de nem akarunk szakitani.

Suliba probaltuk, hogy kevesebbet talalkozzunk, de nem javult, most szunet van a suliba, egy hetig.

Ha jovo heten se javul a helyzet, mit tudtok ajanlani?

Mind ketten 17 evesek vagyunk

Mindent szivesen meg hallgatok.

u.i.: Viszonylag nagy a tavolsag:S



2014. febr. 5. 22:07
 1/4 Moszuke ***** válasza:

hosszú távon még jobban előfog jönni ha semmi közös nincs bennetek.

kezdjétek leépíteni a kapcsolatot.


vagy találjatok ki közös új dolgokat. bármit.

mielőtt együtt voltatok mit csináltatok külön-külön?

biztos volt valami értelme az életeteknek nem?

2014. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehat akkor mar nem nagyon van ertelme tovabb?

Rengeteg kozos van bennunk, mikor valamirol targyalunk, pl. Facebook-on par szo a kulonbseg a velemenyben, gondolkodas is nagyon hasonlo egyes dolgokban.

2014. febr. 5. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve vagyok együtt a pasimmal és még most is úgy vagyok vele (és ő is), hogy folyton együtt lennék vele... És ha nem vagyok vele, hiányzik! Sztem nem attól lesz jobb a kapcsolat, hogy nem találkoztok... :D Erről még nem hallottam, hogy akkor lenne jó egy társkapcsolat ha nem találkozik a két fél. Vagy ha egy kapcsolat akkor működik (pl. anyós és vej között), ha ritkán találkoznak az is azért van, mert nem kedvelik egymást. Ezen filózz el. Pár hét után dúlnia kéne a tűznek de ha még az sincs akkor maradjatok inkább barátok.

Viszont hogy ne legyen fogalom zavar, ez még nem "kapcsolat"... ez csak az ismerkedés fázis, ahol kiderült, hogy nem vagytok egymáshoz illőek. Ennyi.

2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert kene legyen a tavollet es a nem talalkozas egy idore, hogy hianyizhassunk egymasnak, ha meg nem fogunk akkor ugy is mindegy, es nem ritka az ilyen meg oldas.
2014. febr. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!