Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti az ilyet hogy viselitek?

Figyelt kérdés
A barátom társaságában lányok is vannak és egyszerűen rosszul vagyok tőlük. Tipikus nagyszájú hülye libák, olyanok akiket én világ életemben nagyban elkerültem mert az ellentéteim. Egyszerűen irritál, hogy ilyenek a haverjai és ezekkel kell programokat csinálnia, tehát nem az a gond, hogy lányok és féltékeny lennék, hanem hogy miért ilyenekkel kell lógni és miért nem lehet normális emberekkel..Tudom, hogy engednem kell, nyilván nem dönthetem el kikkel barátkozzon de ez egy idő után olyan unalmas, főleg hogy így én se akarok vele menni ha hív, de azt is utálom ha csak ő lóg velük...

2014. febr. 5. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátod is olyan valószínűleg, mint a debil haverjai, ő hogyhogy nem idegesít...?
2014. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
... Pont ez hogy nem olyan, ezért nem értem miért ilyenek a haverjai.. nyilván ha ilyen lenne nem lenne a barátom
2014. febr. 5. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig ha az olyan emberek társaságát élvezi, akkor valamennyire ő is olyan. Szerinted mikor velük van, hogyan viselkedik? Úgy, mint ők, és jól is érzi magát közben, különben nyilván nem menne. Kicsit félreismerhetted a barátodat.
2014. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az tényleg fura, hogy ő tök normális, mégis ilyen társaságba van.. lehet hogy némiképp mégis hasonlít rájuk, ha nem is olyan nagy mértékben. máskülönben ő mért lógna velük?
2014. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
100%

a pasid lehet, hogy most épp teszi a szépet és a jót vagy szerelmes vagy belé és ezért nem tűnik fel az egyetemes igazság:

madarat tolláról, embert barátjáról.

2014. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint az a szitu, hogy ami NEKED nem tetszik másban, az a te gondod. 1-2x lehet beszélni róla. Aztán kussolás van, bárhogy is reagál rá a párod. Ha pedig nem tudod elfogadni, keress olyat, akit el tudsz fogadni. komolyan ennyi a történet.
2014. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha abba a pasiba szerettél bele, akit most a párodnak nevezel, miért akarsz belőle valaki mást csinálni? Gondolom előtted is ez a haveri köre volt. Nem véletlen, hogy nem azok közül a lányok közül jár valakivel.

Az pedig sehol sincs előírva, hogy csak egyforma típusú emberek lehetnek barátok. Ha nem tudod elfogadni a barátait, ne lógj velük minden alkalommal. Ennyi távolság egy kapcsolatban egészséges. Én sem kedvelem a párom összes haverját, és ő sem bírja az összes haverom.

2014. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lógok velük, mivel nem kedvelem őket. És nem volt még ez a baráti társasága, mikor összejöttünk... Nem akarom őt megváltoztatni, csak nehéz megérteni, hogy miért van szüksége ilyen emberek társaságára is, ha vannak normálisak is. És valamennyire szarul esik h leszarja a véleményem ezzel kapcsolatban.. de nyilván nem tilthatok meg neki semmit, nem is akarok. Csak ennyi, hogy zavar a dolog
2014. febr. 5. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Ennyi. Én nem nagyon viselném, de én még egy hisztiparádé vagyok.
2014. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj h én se viselem...de mindig rájövök h szar döntés még szóba hozni is..hisz nem változik semmi
2014. febr. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!