Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket utasiottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket utasiottak már vissza? (többi lent)

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú nagyon találkoztunk már párszor !! de már 2 napja nem hallodtam róla semmit ... multkor azt mondta hogy nagyon szép vagyok és tetszek neki ... de nem keres

nem merem megkérdezni hogy akkor most mi is van nagyon félek a visszautasitástól :( mit tegyek ? titeket már utasitottak vissza valakinek nincs kedve elmesélni hogyan élte át


2014. febr. 6. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Hohó! De még milyen kosarat kaptam! :D

Amúgy nem eset jól, de joga volt vissza utasítani. Én léptem felé, neki nem kellettem, hát ez van.

2014. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan ember akit nem. Elég nagy baj ha valakit ez megvisel még azelött hogy bármi is történne. Mi lesz akkor ha több év után hagy ott valaki? Ennél jóval nagyobb traumák is érik az embert élete folyamán ha valaki ilyenen kiakad akkor kérdéses hogy fogja a nagyobb bajt elviseleni feldolgozni. Persze rosszul esik ha valakit visszautasitanak, de ezen túl kell lépni. Gondolom tini avgy azért gondolod ilyen drámainak ezt egyenlöre.
2014. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de igen volt már két éves kapcsolatom és az is megviselt azota vagyok kicsit "félös" amugy 19 éves vagyok
2014. febr. 6. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hogy a srác az ötödik randink előtt írt egy smst hogy ne haragudjak de ő nem érzi a szikrát. Nagyon rosszul esett és bár sok éve volt még ma is gyakran eszembejut. Ezért nem kezdeményeztem azóta sem senkinél nálam nagyobb kaliberű pasiknal meg főleg nem. Tudom hol a helyem a rangsorban. Nehezen tudnám feldolgozni.
2014. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ez tényleg durva :O ilyen féle visszautasitástól félek konkrétan földig alázna az ilyennel :( maradék önbizalmam is eltünne
2014. febr. 6. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy utasítottak vissza. Kit nem? Amúgy nem rázott meg különösebben. Én is utasítottam vissza pasit. Nem is egyet. Mindkét nemnek joga van visszautasítani azt aki nem jön be neki. És itt most nem csak a külsőségekre gondolok, hanem belső dolgokra is.


pl volt pasi akit irtó helyesnek tartottam, de amúgy meg egy beképzelt majom volt aki azt hitte hogy ő minden nőt megkaphat akit csak akar. Mikor ezt benyögte nekem is, akkor mondtam neki hogy itt ez a lánc most megszakad. Így már nem kellett nekem. Egy ideig még próbálkozott, aztán felfogta, hogy nálam nem fog célt érni.

2014. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és amikor visszautasitottak nem volt gáz találkozni azzal a személlyel ?
2014. febr. 6. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:

De az volt....de túl kell élni.

Ilyenkor te döntesz, hogy mi fontosabb: a büszkeséged, és sosem tudod meg hogy mi lehetne, ha elmondanád, és szenvedsz meg találgatsz, hogy "mi lenne, ha...", vagy kockáztatsz és boldog lehetsz. Sokszor megesik, hogy nem jön be a kockázat, de akkor is mi történik? Semmi. Nem a világ vége.

Engem már sokszor utasítottak el így vagy úgy, közvetlenül vagy közvetetten. Sokszor hallottam a "maradjunk barátok" szöveget. Volt, hogy az illető annyival sem tisztelt meg, hogy nemet mondjon. Volt, hogy semmit sem mondtam, és úgy lettem lerázva. Az ember idővel megedződik, azért még nem szabad feladni...

2014. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam többet olyannal aki visszautasított. Mivel elvből nem kezdtem pl baráti körből, osztályból, munkahelyről senkivel. Így nem volt nehéz nem találkozni :)
2014. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem valószínü, hogy bármelyikkel találkoznom kellene mert netről ismerkedem és általában messzebb laknak. Egyszer mégis szembejött velem az utcán de akkor sem kellett beszélnem vele. Szimplán elnéztem másfele mintha soha nem ismertem volna. Lehet bunkóság de én miért legyek kedves ha ő nem volt az?? Bár emlitette, hogy ne tünjek el azért hallani akar rólam. (megdöglött a kutya, de..)

Ennek nem láttam értelmét ezért teljesen eltüntem az életéből.

Számomra az aki nem az életem része, nem is létezik. Kicsit antiszociális vagyok mert nem tartom boldog boldogtalannal az ismeretséget cssak azokkal akik fontosak. Az exeimmel sem tartom. Ők számomra halottak.

2014. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!