Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret eléggé? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret eléggé? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal és pár rokonával élünk együtt egy kisvárosban. Nemrég kiderült, hogy cisztám van, aminek sorsa, hogy kell-e műteni vagy sem, most fog eldőlni egy-két héten belül. Addig a szüleimnél lakok. Jelenleg nincs állásom (TB-m van), tehát értelemszerűen a szüleim is tartanak el. Természetesen keresem az állást, ez csak egy kis adalék, hogy mindent jobban lássatok. Szüleim városában kórház is van, tehát ha műteni kell, itt, helyben megcsinálják, míg lakóhelyemen minimum egy órányira van csak kórház. Párom azt akarja, hogy visszamenjek, és ha műteni kell, akkor onnan menjek műtétre. Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy sokkal jobb a helyszíni kórház, hiszen bármikor, ha hirtelen műteni kell (a ciszta tudtommal kifakadhat)azonnal ott a lehetőség rá. Erre úgy értelmezte, hogy én már vissza sem akarok hozzá menni, a kisvárosba, mintha kb. őt utasítanám el. Nem szeretném elveszteni őt, de nem értem a reagálását.

2014. febr. 6. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h ne hisztizzen
2014. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De kiakadt, hogy nem megyek most vissza. Attól tartok, végleg megsértődik, és még szakítani fog. Nem vagyunk könnyű helyzetben, anyagilag elég rosszul állunk, a szüleim tudnak most nekem segíteni diétázásban is, meg ugye itt a kórház. Most úgy érzem, mintha önző lennék, mert ő úgy van vele, hogy eltartana ő, amíg nem találok munkát, csakhogy az a fura nekem, hogy tök komolyan mondja, hogy hagyjam itt az esetleges műtét szempontjából legoptimálisabb helyet :( Miért?
2014. febr. 6. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem megértő veled szemben, akkor én elgondolkodnék, h a nagyobb dolgokkal mi lesz....
2014. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Teljesen magam alatt vagyok, ez most nagyon hiányzott nekem, hogy ilyeneket mondjon. Pedig amúgy nagyon felelősségteljes ember, törődő, de most mintha nem látná valamiért, hogy mennyire fontos az, hogy jelenleg itt legyek, ahol vagyok.
2014. febr. 6. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy nagyon rosszul esett ez neked, és ehelyett inkább támogatnia kellene téged és veled lennie. (legalább nyugtató szavakkal, ha máshogy nem tud)
2014. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy betegesen féltékeny típusú pasiról van szó?
2014. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem féltékeny típus. Nem szokott piszkálni sem, csak ha indokolt, csak néha vannak ilyen dolgai, amik megrémítenek, hogy miért ilyen...lovagol szavakon, és a fejemre olvassa. Sajnos neki is megvan a baja, feketén dolgozik, szerintem a családja sem túl megértő, túl sok terhet cipel.
2014. febr. 6. 17:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elvi kérdést csinál abból, hogy amikor problémád van, nem rá támaszkodsz, hanem visszamész a szüleidhez, miközben ő is szívesen segítene... ebből azt a következtetést vonja le, hogy ő nem fontos a számodra.


Mondd el neki, hogy szereted, de most a kórhát miatt fontos ez neked, és alig várod, hogy újra együtt legyetek!

2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem elvi kérdést csinál abból, hogy amikor problémád van, nem rá támaszkodsz, hanem visszamész a szüleidhez, miközben ő is szívesen segítene... ebből azt a következtetést vonja le, hogy ő nem fontos a számodra. "


Fején találtad a szöget, pontosan így érzi. Csak most ebből szerintem nem szabadna elvi kérdést csinálni, mert lehet, rosszul esik ez most neki, de jelenleg (szerintem legalábbis) nem ez a legfontosabb.


Cisztára tudtommal oda kell figyelni, mert akár meddőséget is okozhat, vagy jelezheti a szerv rosszindulatú megbetegedését is akár, tehát ha itt most valami rosszul sül el, az akár ilyesmikhez is vezethet.

2014. febr. 6. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Cisztám soha nem volt még, így a dolog ezen részén nem tudok segíteni...


De önérzetes férfi volt már az életemben, és itt most erről van szó...


Nézd az ő szemszögét is... valahol az is érthető...


Itt azt kell benne megerősítened, hogy nem arról van szó, hogy nem fontos neked, hanem arról a rohadt kórházról! És tudjon róla, hogy te is alig várod, hogy újra együtt legyetek! Jobb ötletem nincs...

2014. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!