Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar valójában a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk sajnos. rondákat mondtam rá. és azt mondta elég volt,többet nem kér ebből. facebookon meghagytam profilképünket közös kép. és nem szólt érte. más barátnőm régebben szinte rám förmedt hogy azonnal vegyem le. de őt nem zavarja. mondtam neki,hogy szeretem,és tiszteletben tartom a döntését. holnap elakarok menni személyesen elbúcsúzni tőle,lehet hülye ötlet. de szerintem egy év kapcsolat után nem interneten kéne lezárni. mondtam neki hogy ez nekem fontos. látni akarom még egyszer,és nem haraggal elválni,de ő hallani se akar erről,mert nehéz azt mondta,és csak nehezebb lenne élőben. azt javasolta írjam le facen még amit akarok,és felejtsem el mert jobbat érdemlek. elmúlt volna szerelme? :(
2014. febr. 6. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit vársz, meleg hógolyót? Miért képzeled, hogy gondolatolvasók vagyunk?
2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mindenfélének elmondtad a barátnődet, akit elvileg szeretsz/szerettél, és most csodálkozol, hogy nem akar szóba állni veled? Szemétkedtél vele és nem haraggal akarsz elválni tőle? Sztem ezt előbb kellett volna végig gondolni.
2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megértem milyen, én is ilyen helyzetben voltam már mint a barátnőd, hogy azért szakitottam face-n mert élőben nem tudatm volna megtenni, de viszont tudtam hogy most úgy lesz helyes, ha vége lesz. Szerintem most hagyd, mert neki is nehéz, beszéljetek meg minden, majd ha ő kész lesz rá akkor találkozzatok.
2014. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elmenjek szerintetek holnap hozzá,személyesen? mert ezt akarom. ha nem lehet az enyém már,legalább még egyszer halljam a hangját láthassam. ezt akarom. bár félek szörnyű nap lesz..
2014. febr. 6. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el...

Holnap úgy is Péntek szal onnan mehetsz egyenesen a kocsmába..:)

2014. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát lehet az lesz :(
2014. febr. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!