Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz szólna kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólna kérdésem, akik pár éve (legalább 2-3) kapcsolatban élnek de még nem együtt: milyen gyakran találkoztok (olyankor hány órát kb) és mivel töltitek az időt?

Figyelt kérdés
Egy ideje mintha kicsit azt érezném páromon, hogy unalmassá, megszokottá váltak az együttlétek. Szeretném feldobni kicsit, olyasmivel, ami bejön a pasiknak is. Segítenétek, mi dobhat fel egy kapcsolatot?
2014. febr. 6. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Elviszed paintball-ozni,motorozni,sörözni,rally tesztvezetés,driftelni,vadászni,crossozni-quadozni,esetleg beültök valami jó akciófilmre a moziban :)
2014. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
főleg hétvégente, kávézó, buli, film, borozás, séta,családi ebéd, stb.. elég sokat ilyenkor, kivéve ha nincs vmi fontos program, ami miatt nem tudunk együtt lenni.
2014. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi márciusban leszünk 3 éve együtt a barátnőmmel, és eddig nem vállt unalmassá semmi.

Mi elég gyakran találkozunk, mostanság.

Egyébként távkapcsolatnak indult a kapcsolatunk 200 km volt köztünk de 2 hetente találkoztunk hétvégékre. Igaz én dolgozok már, barátnőm még nem ő most végzős a gimiben. Igaz ő már helyben lakik tőlem 5 km-re ideköltöztek a szüleivel mert az apja itt kapott egy nagyon jó állást és nem érezték jól magukat Dél-Alföldön.

A barátnőm simán benne volt a költözésbe ott helyben alig voltak barátai meg amikor 1 évesek voltunk gyakran járt ő fel hozzám mert itt érzi jól magát. Szerencsére a suliba is jól beilleszkedett, rengeteg barátja van és engem is nagyon szeret. Mi majdnem minden nap találkozunk heti szinte 1-2 olyan nap van amikor nem találkozunk, de így sem unalmas a kapcsolatunk. Amikor én délutános műszakba dolgozok akkor még ritkábban találkozunk, legtöbbször munka után átmegyek hozzájuk beszélgetünk 1 órát majd alszunk másnap reggel elviszem suliba autóval és akkor megyek haza de ez ritka csak akkor van ha nem olyan fáradt.

De mi mindig csinálunk programot, szeretünk utazgatni, én szeretek fotózni is, amit az anyagiak engednek oda megyünk el úgy 1 egész napra is akár, de baráti társaságba is jókat elszórakozunk mi. Bulizni nem járunk el, csak ritkán mert nem olyanok vagyunk, de mindig a mehetnékünk valamerre.

2014. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!