Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lany vagyok, es szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany vagyok, es szerintetek gaz ha az elso "csókom" a baratnőmmel volt?

Figyelt kérdés

Az egesz ugy tortent hogy nalunk voltunk es a baratnom, o fejletteb a korahoz kepest, de egy idosek voltunk.. Es mondta, hogy felelesz vagy merszezzunk..( Mert egy masik baratnojevel o is csinalta ezt a jatekot, eshat nem ilyen gyerekes szinten..)Aztan en bele is mentem.. Es csokoloztunk, meg nyelves csok is volt.. De fiuval meg nem volt semmi:/ es mar 13 eves vagyok, es szerintetek nem gaz? En meg

mar ugy varom hogy legyen egy baratom es ha talalkozunk mindig csokkal fogadjuk egymast.. De ahj.. Sztem valahogy ez nekem nem fog osze jonni, mert csunyak a fogaim, es ezert piszkalnak,..devan fogszabalyzom, es rajta vagyunk a teman..most vagyok 7-es jovore mar ballagas.. Es tokre felek h az ilyen ballagasi kepen is hogy fogok kinezni meg mas suliba hogy fogadnak majd ha addigra a fogaim nem rendezodnenek( bar a fogorvosom szerint 8 evfolyam feleig kell hordanom a mostani keszuleket es addigra jobb/rendbe johet..) es akkor soha nem is lesz meg az elso igazi csok mint a mostani osztaly tarsaim aradoznak h nekik milyen jo:(


2014. febr. 6. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira fájt, hogy felfogni se tudom. Mi köze van az iskolának a fogaidhoz?
2014. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jezusuristen -.-
2014. febr. 6. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ha egy lánynak tetszettél annyira a jelenlegi fogaiddal is, hogy nyelvesen megcsókoljon, akkor egy fiúnak is fogsz..
2014. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Légy türelmes még sok időd van, hidd el középiskolában sok srácot megismersz majd. Amúgy nem gáz, hogy a barátnőddel volt az első, persze ezt nem kell feltétlenül hangoztatni. A fogszabályzó pedig egyáltalán ne zavarjon, van akinek még kifejezetten tetszik is :)
2014. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fejlettebb a korához képest. Ez tetszett. Ez amúgy mit takar? Nagyon kíváncsi vagyok.
2014. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat azt jelenti h mar nem egyszer lefekudt valakivel meg idosebbekkel van egyutt nem a sajt korosztályaval.. Kulsore is joval fejlettebb.. Ezt:D
2014. febr. 8. 09:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez minden csak nem fejlett.
2014. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ő hány éves, de az, hogy idősebbekkel fekszik le, az egyáltalán nem érettségre utal. 13 évesen meg mi az, hogy fejlettebb? 13 évesen van a kamaszkor, akkor van átalakulóban. Ez a fejlettebb dolog egy orbitális hülyeség.
2014. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja h fejletteb mert kb 16-17 evesnek nez ki meg anyit siman mondanak ra..
2014. febr. 10. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD HOVA JUTOTTUUNK?:'(((((((((((((((((((((((((((((((( 14 éves vagyok és normális. Hogy lehet ez???????
2014. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!