Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három év korkülönbség mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év korkülönbség mennyire gáz, ha én vagyok az idősebb? 18L

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
azért majd ne vedd el a párod klónkatonáit amikor huncutkodni akarsz vele, sírni fog.....
2014. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy
2014. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sok lenne.

18/L

2014. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hozzá kell tenni hogy nagyon érett a fiú

és hogy nagyon jól néz ki :D

2014. febr. 6. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
annyira, mint amennyire te annak érzed
2014. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj! A lányok eleve hamarabb érnek, és akkor még egy 15 éves kissráccal le is állnál? Oké, hogy nem számít szerelemben a kor, de könyörgöm, felnőtt ember vagy. Miért nem nálad idősebb pasikkal ismerkedsz?
2014. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom észre vetted e The Positive Man de nem igazán befolyásolható hogy kihez kezdesz vonzódni és kibe leszel szerelmes. Én ismerem őt, beszéltem vele ez van, de nem tzdom érdemes lenne ebbe belekezdeni vagy nem...
2014. febr. 6. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz!
2014. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, vannak akik hamarabb érnek. Annak a marhának üzenem aki azt mondja hogy a lányok gyorsabban érnek 3 évvel ez hülyeség. Régen ezt azért találták ki hogy hamarabb férjhez adhassák őket. Ez attól függ te hogy látod. Ha elég érettnek tűnik akk nincs semmi baj.

19/F

2014. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül gáz, de azért kicsit fucsa. A tizenöt éves fiúk még eléggé gyerekek.
2014. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!