Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha én az ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha én az ázsiai fiúkért vagyok oda, a viselkedésükért, szokásaikért, kinézetükért viszont nem tud tetszeni egy magyar fiú sem, egyszerűen taszítanak, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az ázsia nők?
2014. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
költözz Ázsiába
2014. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Költözz Ázsiába, ott nagyon könnyű dolgod lenne fehér nőként.
2014. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj oda és ne rontsd itt tovább a levegőt!
2014. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:
Egyéni szociális problémád, kutyát sem érdekli, de amúgy jah, költözz Ázsiába!
2014. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem minden annyian viselkedünk "ázsiaiul" ez egy butaság, teljesen normálisan úgy viselkedünk mint egy magyar: nem nézzek nagy 0-24 órában animéket, nem vagyok 5-ös matekból,nem járok kimonóban.Az más ha maga a rassz tetszik, de elárulok egy titkot: nem kedveljük nagyon a weeabookat se az otakukat, az tetszik nekünk ha "normálisan" kezelnek minket
2014. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stalker, se saesang, valószínűleg ,azért írtam ,hogy oda vagyok a viselkedéseikért, mert ismerek rengeteget, nem tudom honnan jött ez az animézés, kimono viselése...
2014. febr. 8. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Én ötös vagyok matekból és nemzeti öltözéket is viselek néha :( Belsősként elárulom, a nagy többségre ráillik a sztereotípia. Azaz:


Alacsonyabb, mint az európai átlag.

Fekete haj, keskeny szemek.

Első generációsként általában fizikai munkás.

Második és sokadik generációsként pedig a tanulásban odateszik magukat.

Szokások.


Ahogyan másoknál is, lehet eltérés. Elképzelhető, hogy te vagy az európai Yao Ming, ettől még ugyanúgy igaz lesz, a fenti állítás, az ÁTLAG alacsonyabb termetű.

Arról persze vitázhatunk, hogy az átlag jó középérték-e...

2014. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!