Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudnak a szerelmespá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a szerelmespárok viselkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem most a buszon egy pár mögött és már én érzem magam szarul, mert nem viselkednek Jó én is csak 19 éves vagyok, de undorítónak és másokra zavarónak tartom, amikor egy pár nyilvánosan falja egymást!:s
2014. febr. 8. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
még friss a szerelmük, ne nézz oda
2014. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Inkább az irigység beszél belőled.
2014. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mert szerelmesek = az agyuk le van kapcsolva:D

Szerintem az ilyen dolgokon csak néz át,különben csak felidegesíted magad fölöslegesen:)

Tudod,a hosszú élet titka egy jó nagy sza*ás:)

2014. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Na ezeknek én is a hátukba vágnám a nagykést ... Ha mâr én nem csinálhatok ilyet akkor mâs se tegye

Na szevasztok :D

2014. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk...


Aúgy ezek az emberek szerelem nélkül sem tudnak általában viselkedni, csak esetlega buszon az annyira nem feltűnő

2014. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Amikor te jösz mögöttem akkor fogok belemarkolni a bnőm seggébe.
2014. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én nekem 21 éves koromig nem volt barátnőm, előtte ez a látvány engem is zavart, de rájöttem hogy csak az irigység végett.

Amikor én szerelmes lettem és összejöttem a barátnőmmel, hát elég friss volt a kapcsolatunk olyan szinten hogy nem tudtunk uralkodni magunkon ilyenkor az ember nehezen tudja magát kontrollálni, majd ha neked is lesz barátnőd megtudod mi ez.

2014. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
# 4 jól mondod én is vagyok vele akkor "dögöljön meg a szomszéd tehene is" :D
2014. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pedig bizony lehetnének másokra is tekintettel,csak nincsenek megnevelve az a baj.A mai emberek többségének fogalma nincsen mit jelent az a tisztelet a másik emberrel szemben.Én is rühellem,ha ilyet látok ne fájdítsák már a szívemet még jobban. :/
2014. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy ez irigység lenne. Egyszerűen udvariatlanság és bunkóság, mikor egy pár a buszon előttünk, vagy mellettünk nyalja-falja egymást úgy, hogy szinte nem is tud az ember hova nézni, mert ott vannak az arcában.

Ráadásul nem kicsit magamutogató viselkedés.


Megint más, ha átölelik, megpuszilják egymást, ez nagyon aranyos. De mikor épphogy meg nem dugják egymást az orrunk előtt pár centire, az már cseppet sem kellemes látvány. :)

2014. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!