Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok, mert sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, mert sokszor züllik, de nagyon szeretem, mit lehet ilyenkor tenni? 26 f 22 l

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, hozzájuk költöztem, ő 26 f én 22 lány vagyok, Régebben is heti egyszer elment bulizni meg inni, de ezt még mindig folytatja, és nagyon elegem lett, betelt a pohár, úgy döntöttem elköltözök. Viszont nagyon szeretem, és nem elhagyni akarom, mert az összes többi tulajdonsága, meg mint ember nagyon is megfelel nekem, de az ivászatai, meg hogy elhagyja ilyenkor a dolgait az nem, mert nem lehet rá alapozni. Sokszor kértem, hogy változzon de nem tud.Nagyon sok a közös dolgunk, a pénz, nekem nincs is hova mennem, kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek, hogyan hassak rá. Elköltözni az egyetemi koliba tudnék csak :(
2014. febr. 8. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mi ebben a kérdés is?

A választ csak te tudhatod rá

2014. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el, sokan túlélték már az egyetemi kolit. Szépen beköltözöl oda, elmész melózni az egyetem mellett és elkezded építeni a saját életedet és egzisztenciádat.


S nem a pasidtól fogsz függeni. Meglátod, jó érzés.

2014. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
17évesen jó volt hozzáköltözni meg kihasználni a családját most meg már finnyáskodsz.
2014. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
költözz hozzam :) 26/f
2014. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Lehet nehéz, de ha tényleg drasztikus, akkor még most menekülj! 26 éves és már gond van az itallal, mi lesz 36, 46 éves korában...(?) Gondolom beszéltél már vele erről eleget...
2014. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Na, Én erre iszok egy pálinkát...
2014. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, árva vagyok, egyteem mellett nem dolgoztam edidg, de árvaságit kapok, 1 évet ő élt nálunk, a gyámomnál, akik már nem tehetik meg h odaköltözzek hozzájuk. Az a kérdés, hogy hogyan hassak rá, hogy abbahagyja az ivást? Jó ötlet ha elköltözök? Már 2 éve tűröm meg kérlelem, decemberben megfogadta h januáértól nem iszik, a cigit le is tudta tenni de ezt enm!!
2014. febr. 8. 10:12
 8/22 anonim ***** válasza:
Koccintsunk
2014. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
jaj már heti eccer nem lehet elmenni meginni vmit?
2014. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jah szoc ösztöndijat és tanulmányi ösztöndíjat is kapok, bocs a helyesírásért feldúlt vagyok :(
2014. febr. 8. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!