Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondogatja mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja mindig, hogy "Semmi nem tart örökké, Drágám! "?

Figyelt kérdés

Egy építkezés vége felé járunk, az anyagiak sosem úgy alakulnak, ahogy kellene, és persze mindig történik valami, elromlik valami, és ilyenkor mindig fennhangon mondogatja, hogy: "Semmi nem tart örökké, Drágám!" Az utóbbi napokban emlegette néhányszor. Elég ideges is mostanában, de igazából nem olyan borzasztó a helyzet, hogy túlzottan idegeskedjen miatta....


Viszont én meg tiszta ideg vagyok, hogy most utalni akar valamire, rá akar ébreszteni valamire, csak én nem kapcsolok, vagy csak úgy mondogatja... Nem mertem még megkérdezni tőle, mert nem nagyon alakul úgy a helyzet, hogy rá tudjak kérdezni, pedig már nagyon szorongatja a torkom a sírás.


Csak beképzelem? Vagy lehet alapja szerintetek a félelmemnek?


2014. febr. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Beképzeled
2014. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem tart örökké kérdező.
2014. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szinte minden embernek van 1 szövege, amit mondogatni szokott. Vagyis pl. a munkahelyemen mindenkinek van 1 saját szövege, de azért, mert tetszik nekik, és mondogatják, szóval szerintem csak ennyi. Ha elromlik valami, akkor lehet, hogy azért van az egész.
2014. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan hülyén érzem magam, hogy itt "hisztizek" a neten, ahelyett, hogy megkérdezném tőle, hogy velem van-e valami problémája, vagy teljesen más okból ideges, és frusztrált, még akkor is ha velem van... De tényleg nem nagyon alakult úgy a helyzet, hogy úgy legyünk, olyan hangulatban, hogy tudjunk ilyenről beszélni.

Azért is furcsállom ezt az új jelmondatát, mert eddig kb. soha nem hallottam még a szájából, és valahogy olyan furán mondja mindig :(

2014. febr. 8. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy arra utal-e, hogy vége lesz a kapcsolatotoknak? ezt csak tőle tudhatod meg
2014. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem tart örökké kérdező.(most furán írtam de furajel nincs a mondatvégére.)
2014. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinte Ő az építkezésre gondol, hogy mindjárt vége.
2014. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!