Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átvert férfinak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átvert férfinak mennyi idő után lesz ismét bizalma a nők felé?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly nyáron érkezett hozzánk a munkahelyre egy új srác, és néhány csajszival az irodán összefogtunk, hogy megszívatjuk őt, mert kiderült a fiúról, hogy nincs barátnője. Az egyik számvitelis barátnőm vállalta a szerepet, hogy néhány napig szívatni fogja, hogy mennyire tetszik neki a fiú, össze akar jönni vele, a szokásos beetetések, hülyítések. Aztán úgy alakult, hogy az átverés elhúzódott egészen most januárig, azaz fél éven keresztül tartott. Most januárban megejtettük, amikoris felkészültünk arra, hogy mind a srác elé állunk és kigúnyoljuk, hogy az egész csupán egy felültetés volt, beégettük. Bár már régesrég ki akartam maradni ebből a balhéból, de a kolléganőim a szakadásig feszíteni akarták a húrt. Megsajnáltam igazából a srácot, és amúgy sosem hallottam róla rosszat, amióta itt van a cégünknél, becsületes, tisztességes, segítőkész, mindig van egy-két jó szava mindenkinek, mindig mosolyog, és úgy érzem így visszagondolva, hogy ő ezt nem érdemelte meg, de a bűntudat engem is gyötör, mert ugyanúgy benne voltam. Szóval ott álltunk és a szegény srác annyira ledöbbent ezen, hogy mozdulni se tudott, majd mindenki otthagyta.. Szerintem fel se fogta ott hirtelenjébe, hogy mi ez az egész. Azóta eltelt három hét és arra gondoltam, hogy én szívesen megismerkednék vele, mert nagyon aranyos volt mindig, és igazából nem tudnék rossz tulajdonságát említeni. De a barátnőimnek nem említem, mert ők azóta is gúnyolódnak rajta, hogy milyen tapasztalatlan naiv volt a srác. Ő azonban azóta kerül minket (amúgy ő ilyen mindenes-rohangálós-autózós beosztású a cégnél), nem sűrűn jön be hozzánk, és úgy látom rajta lehet hogy hamarosan fel is fog mondani amit nagyon nem szeretnék, mert úgy érzem egy lehetőséget szalasztok el, ha nem ismerkedek meg vele komolyabban. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy egy olyan lánnyal ismerkedjen meg, aki részben benne volt az ő beugratásában?
2014. febr. 8. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
megérdemled te is meg a barátnőid is, hogy vénlányként haljatok meg. szégyentelen pitsák
2014. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A minősítést átugrom inkább. Ezek után az első randin le kellene szopnod őt, hogy komolyan vegye a közeledésedet.
2014. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos a második válaszolóval értek egyet a bocsánat szopás lenne az amivel lehet hogy van esélyed.
2014. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Na még , hogy a nők nem kegyetlenek... Hát figyelj megpróbálhatsz vele beszélni. De én a helyében téged is úgy küldenélek el a bús pics@ba , ahogy illik.


Sok nő adja itt a szentbeszéded a tapasztalatlan pasikról és azok meg ezt kapják.


Akkor kellett volna gondolkoznod a következményeken mikor ezt kitaláltátok. Nem utólag mikor már érzelmileg "kiheréltétek" a srácot.A nők felé még meg lehet a bizalma , de hogy feléd és a barátnőid felé nem lesz az is biztos.

2014. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan , ezzel szórakoztatni magatokat annyira ,de annyira alacsony dolog ,hogy már szó sincs nagyon rá .


Én nőként , nem értem az ilyet . Ez ilyen elkeseredett női dolog ,mert őt is átvágta/ták pasik aztán most ő tapos át másopkon ,vagy mi van ?!


Csak gratulálni tudok ,hogy ha van még rendes férfi azt így kell tönkrevágni .


Bocs ,de muszáj volt kifejeznem mit gondolok erről a dologról .


Úgy tűnik ,te azért rendesebb csaj vagy mint az a másik kettő . Nem lehet tudni ,hogy kíváncsi-e rád . Meg próbálhatsz vele beszélni .

2014. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas vagy barátnőidel együttt már bocsánat de ez tényleg szánalmas... hagyd őt békén azzal teszed a legjobbat én a helyébe meg se bíznék sőt hogy őszinte legyek a közeledésedből csak arra gondolnék hogy ismét átakarnak baszni..
2014. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok , hát igen amit a 6-os mond , lehet ,hogy ezt is csak átverésnek venné . Szegényke azok után már mire is számíthatna .


Amúgy meg azért az is motoszkál a kis romantikus agyamban ,hogy lehet össze is jönnétek és jó kapcsolat lehetne . De hát ezt nem lehet tudni , ő már itt nagyon meg van alázva és csak te sajnálod az a 2 cafka meg nem . Ő már itt meg van szégyenítve . Még ha egy utolsó szemét lenne a srác , akkor érteném miért kellet ez ,de csak mert nincs nője , fú milyen egy lúzer , vágjuk már taccsra az a kis önértékelését is .

2014. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mocskos, szemét, riherongy, büdös, rohadt, akasztani való ringyó gec..ik vagytok. Tudjátok az ilyenek hová kerülnek? :) Lehet gondolkodni.
2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
És még csodálkozik a többi mocskos nő, hogy külföldön akar az ember normális nő után nézni. Dögöljetek meg egyedül, azt érdemlitek, remélem minden normális férfi kimegy külföldre és itthagyja megrohadni ezt a mocskos ringyó bagázst, tűzre veletek!!
2014. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mint egy amcsi film, de szerintem itt nincs hepiend.

Nem is tudom, hogy mit írjak.

Avval még nem is lett volna gond, hogy egy kis munkahelyi csínytevés irányult az új emberrel szembe mondjuk egy pár napig és nem ilyen, de bizalomba férkőzés és fél évig "játszadozni" vele? Na ez már tényleg sok.

És még mondják azt, hogy a nőkkel szórakoznak a férfiak.

Meglehet, hogy ez így van, de nem ennyi ideig.

Ilyen gondolatnak még a csírája sincs bennem, hogy elkövessek ilyesmit egy nővel szemben még bosszúból

sem.

Huuuh, most nagyon mérges lettem rátok!!

Hát persze, hogy egy rendes pasit kell így megszégyeníteni, tönkretenni.

Nem tudom, hogy mennyire kell neki ez az állás és ott marad-e ennél a cégnél, de ha igen akkor biztos nem lesz sokat a közeletekbe.

Én konkrétan még köszöni sem köszönnék nektek, sőt még rátok sem néznék.

Szerintem ásd el magad a kolléganőiddel együtt jó mélyre.

Díjazom, hogy le merted ide írni ezt a dolgot és valószínűleg te valamelyest jobb ember vagy mint a többi nő körülötted, hogy kicsi bűntudatod van, de ez mit sem számít.

Bűnrészes vagy és ezen semmi nem változtat, ugyanannyira felelős vagy mindenért mint a többi.

Nem sokat kívánok neked és a kolléganőidnek csak annyit, hogy soha ne találjatok rendes partnert magatoknak, szenvedjetek egy olyan férfi mellet aki sz*rban sem néz és kihasznál titeket.

Lehet lepontozni, hajrá. :)

2014. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!