Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párommal jövő hónapban lesz az esküvőnk,de nagyon zavar egy dolog,amin nem tudom magam túltenni.A páromnak meghalt az édesapja,anyukája rokkant nyugdíjas,és alkoholista.A pia mellett napi 2 doboz cigit szív,ami rengeteg pénz.40 ezer forint rokkantnyugdíjból él,és mivel ez nem elég neki,a párom tartja el.Havi 50 ezer forintot ad az anyukájának,mi meg emiatt alig tudunk megélni.Szinte csak az én fizetésemből élünk,ami nem túl sok,mert közalkalmazott vagyok.Párom még jópár évig fizeti a hiteleit,és így hogy anyukájának ad 50 ezret,a közös hàztartásunkba csak 20 ezret tud beleadni.Engem ez kiborít.Akkora teher,hogy szinte csak az én fizetésemből élünk.Idén már babát szetetnénk,mert sajnos jócskán benne vagyunk már a korban,de így ez lehetetlen.Páromnak vannak testvérei,de anyukájától mindenki elfordult,senki nem támogatja rajtunk kívül.Már az is eszembe jutott,hogy sajnos lehet ,hogy be kell látnom,hogy nem tudok rá építeni.Ő egy nagyon rendes férfi,de az anyjával túl gyenge,nem tud neki nemet mondani.Anyukája például ha meglátogatjuk,akkor engem is mindig le akar sajnos húzni pénzzel.Mit tanácsoltok?Mit tehetnék?
2014. febr. 8. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában szakításgyanús, de tudom, hogy ez közel sem ilyen egyszerűen megy.
2014. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy most leírtad, beszéld meg a pároddal. Mondd, hogy ez ezért és ezért nem tetszik, mert ennek ez és ez a következménye, és ilyen és ilyen megoldást javasolsz. Ennek ekkor és ekkorra meg kell történnie.
2014. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szakítsatok mert ennek igy nincs értelme valamint ha nem is jó a szakítás beszéld meg pároddal hogy emberrelje meg magát sőt inkább vedd rá vagy ha nem akarod csinálni akkor szenvedjél mert nem teszel a problémád ellen a problémák erőssé tesznek decsak ha megoldjuk őket..
2014. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát ez rövid házasság lesz :DD


mi a fenének házasodtok össze????

magyarázza már el valaki hogy a MAI világban mire jó a házasság?????

2014. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Párod nem érzi rosszul magát attól, hogy te tartod el férfi létére?

Mert ha így van, akkor lehetséges, hogy érdekből van csak veled. Gondold meg, érdemes-e egy ilyen emberrel összekötni az életed, pláne gyereket szülni neki.


Jelenleg most mi is úgy állunk a párommal, hogy én többet tudok a háztartásba adni (nő vagyok), és ettől ő teljesen ki van borulva, szégyelli magát, és mindent megtesz érte, hogy ez ne így legyen a jövőben. Ez se jó, mert én természetesnek veszem, hogy az ad be többet, aki többet keres, soha nem hoztam ezt fel neki, engem nem érdekel a pénze, de ő mégis hibáztatja magát.


Szóval azért hozzáállás kérdése is az egész. Beszélj vele, hogy a jövőben ez így nem mehet tovább, mert képtelenség így együtt tervezni a jövőt. Ha nem lehet vele beszélni, akkor meg érdemes elgondolkozni, hogy biztos őt keresed-e.

2014. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és szakíts vele még mielőbb elb*szod az életed
2014. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a kellemetlen,hogy már az esküvőre

készülünk,már minden megvan,de ezt valahogy meg kellene oldani.

2014. febr. 8. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem oldható meg pikk-pakk, mert egy embernek a vérrokona mindig fontosabb lesz, mint a testi-lelki társa.
2014. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,döntse el kivel akar élni az anyjával vagy veled,segítse ha nagyon akarja de akkor kevesebb pénzel,ha nemet mond lépj le addig mert később sokkal nehezebb lesz.
2014. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

le kell mondani az esküvőt!


ha már összeházasodtatok akkor bukta az egész

ott fogsz őrlődni magadban aztán max egy év múlva meg válás

van értelme????


mond le azt kész,ez van

az anyja is lehúzós meg ezek szerint a fia is :/

jól kifogtad

2014. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!