Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a helyes válasz?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem még 1 éve, aki szakított velem, de már túl vagyok rajta. Teljesen. Azóta viszont hiányt érzek... Udvarolnak nekem a pasik, de egyik sem "annyira megfelelő", hogy tovább lépjek velük. Persze megadom az esélyt mindenkinek, aki a kedvembe akar járni: randizom velük. De nem fognak meg. Se külsőre, se belsőre. Érzem, hogy nem tudnék beléjük szeretni. És mióta szakítottam a volt szerelmemmel, sajnos csak ilyen pasik udvarolnak nekem. Nem hülyítem őket, 1-2 randi után megmondom, hogy ennek nincs jövője.


Nem keresek görcsösen, nem futok a pasik után, ők találnak meg engem és randira hívnak. De egyiknél sem érzem azt, hogy képes lennék beleszeretni. Az exemmel ellenkezőleg: nála már az elején éreztem valami különlegeset, tudtam, hogy ebből nagy szerelem lesz.


Velem van a baj? Talán adnom kellene esélyt még, és nem rögtön (1-2 randi után) elküldeni a pasikat? Kezdem megutálni magam emiatt, sz*r érzés, de egyszerűen képtelen vagyok szerelembe esni, pedig már jó régóta vagyok egyedül, és vágyom rá...


2014. febr. 8. 12:41
 1/5 anonim válasza:
mi a kérdés?
2014. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Velem van a baj? Talán adnom kellene esélyt még, és nem rögtön (1-2 randi után) elküldeni a pasikat?"


Itt vannak a kérdéseim.

2014. febr. 8. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
PONT olyan nem lesz meg egy, es ez lehet hogy jobb is igy, mivel mar nem vagytok együtt, szoval ne hasonlitgass mindenkit hozza.
2014. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve csak azzal randizz,akinél már a kezdet kezdetén érzed azt a bizonyos szikrát.Ha ez nincs meg,csak pazarlod a saját idődet,és másokét is.Közben persze kihasználhatod a szingli létet,bulizhatsz,szórakozhatsz,tanulhatsz,egyebek.Eljön majd a te időd is,de nem szabad ezt erőltetni.
2014. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 +1
2014. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!