Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mufii kérdése:

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Voltunk már mélyponton nem egyszer és sikerült kilábalni még egy megcsalást is mind a két fél részéről, de megmentettük, mert miért szakítsunk egy dologért,amiben hibázott, mikor van mellette 1000, amiben tökéletes partner.

A mostani helyzet az, hogy elszürkült minden a párom részéről :S

Szeret de már nem olyan intenzíven mint régen.Megszokott.Ez így nekem nem jó és neki sem, mert mindig úgy veszi ha keresem akkor zaklatom.Nem akarja velem megosztani a gondolatait, nem akar velem találkozni sem. Nincs más nő a dologba ez 100% csak ellaposodott a dolog. Hogyan menthetném meg az egészet, ha még találkozni sem akar.

Hagyjam békén?Ne keressem?Legyen szünet? vagy mit kéne tennem?

De azt nem akarom h egy megszokott személy legyek csupán.

Volt már ilyen nem egyszer. Szakítás után mindig jobb volt mert rájöttünk dolgokra..de érzem h ez más, súlyosabb.

ja és én lány vagyok, szóval, hogyan lehetne ujra fellobbantani a lángot?


2014. febr. 8. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ő nem fáradozik a láng újra gyújtásáért, akkor sehogy. Két emberes dolog.
2014. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha én nem akarok lenni vkivel akkor kilépek a kapcsolatból, nem pedig húzom a dolgot, azért van így mert nem biztos bennem a kapcsolatban de még se akarja h vége legyen.

Nem akarok ennyi idős kapcsolatot kidobni és ő sem mert nem hagy el ha felhozom a dolgot a válasz nem tudom..és én ebből a nemtudomból akarok faragni olyan választ h téged akarlak stb szeretlek nagyon...valahogy csak meglehetne győzni..


voltam már én is igy és sokat segitett h ő akarta nagyon és nem hagyott a kételyek között.

és én is ezt akarom hogy meggyőzzem bárhogy, caks nehéz mert ha beszélgetést kezdeményezek nem jutunk előrre

2014. febr. 8. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát vedd észre , hogy ennek vége. Ha rádunt akkor csinálhatsz bármit nem fog változni a dolog.
2014. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem keres,akkor egy igazi bunkó .Még ennyi tisztelet sincs benne.
2014. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:(
2014. febr. 8. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valahogy fel kell ebreszteni benne -ha tenyleg szeret - a langot . Nem remenytelen , en egy 10 eves kapcsolat utolso ket evet eltem igy , aztan kaptam egy olyan pofont az elettol,hogy azt hittem soha nem elem tul ,de radobbentett arra,hogy keptelen lennek nelkule elni . Azota nagyon sokat beszelgetunk es tudom,hogy soha nem fogom felredobni, olyan szerelmes vagyok majdnem 40 evesen,mint egy tini :)


De ez csak ugy mukodik,ha mindketten akarjatok

2014. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18,19
2014. febr. 8. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ennyi idősen ilyen tartós kapcsolatot tudtál kialakítani és örülj, hogy most már vége lesz. Hidd el, nem lenne jó, ha ez a fiú lenne az egyetlen az életedben. Később biztosan megbánnád, mert ez így nagyon korai.
2014. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hosszú kapcsolat híve vagyok és nem örülök h most változás van..jól meg voltunk együtt.nem szívesen válok el tőle de ha muszáj :(
2014. febr. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!