Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék?

Figyelt kérdés

Ha nagyon megtetszik nekem külsőre egy fiú, elkezdek vele barátkozni. Ha belsőre is kedves velem és szimpatikusak vagyunk egymásnak, rögtön többet akarok tőle. Kezdem átvenni a szokásait, a beszédstílusát, az életritmusát, kezdek rá hasonlítani belsőre, átveszem, szinte "lemásolom" a véleményét. Úgy akarok viselkedni ahogy ő. Majd elkezd rám nyomulni, és rögtön beadom a derekam. Ha egyáltalán nem lép felém, akkor én hívom el randira. Két lehetőség van innen: visszautasít, és én azon nyomban, könnyedén elfelejtem, és keresek egy másik helyes pasit, akiért rajonghatok és akihez ragaszkodhatok lelkileg-testileg. Ha nem utasít el, és összejövünk, onnanstól kezdve csak az övé vagyok. 2. fázis (mikor már együtt vagyunk): amit a legjobban értékelek benne, az a külső kinézete, őt tartom a leghelyesebbnek az egész világon. Teljesen átveszem a stílusát, úgy viselkedek ahogy ő, kezdek hozzászokni, ragaszkodni hozzá, egy csapásra megszeretem a belsőjét, és más pasira már rá sem tudok nézni, csak ő érdekel, mert számomra ő a tökéletes és legértékesebb fiú. (Sosem magamat adom, mindig a pasit utánozom, az ő belső tulajdonságait próbálom elsajátítani. Mert a rajongás ezt hozza ki belőlem.) Ez hetek leforgása alatt megy végbe.


Majd kis idő múlva ő szakít velem, mert már nem szeret, mert már rámunt, stb. Már nem tudok könnyen továbblépni, elkezd gyötörni a fájdalom. Sírás, szomorúság hónapokig. Majd hirtelen megint fellép a színre egy másik nagyon helyes, ideálomnak totál megfelelő srác. És kezdődik a történet elölről.


Ez az én kis sztorim. Ezek szerint én felszínes lennék? Min kellene változtassak, hogy ne sérüljek ennyit?


17/L


2014. febr. 8. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
tini faktor 10/10
2014. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak szeretethiányos. Ha így folytatod, társfüggővé is válhatsz. Szakember!
2014. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs önbecsülésed az a te bajod. Könnyen beadod a derekad így nem vesznek semmibe a pasik
2014. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem, hogy önbecsülésed, de egyéniséged és saját véleményed sincs, olyan vagy mint egy átmásolt rajt, vagy egy 500 példányban lemásolt könyv. Ne csodálkozz rajta, hogy rád unnak.
2014. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor tovább vinném fahéjas Alien gondolatmenetét.


Nem felszínes vagy , hanem szimplán csak üres.

17/f

2014. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Picit olyan vagy, mint ha átvernéd a pasikat. A kapcsolat elején még egy elbűvölő személyiséggel rendelkező lányt látnak, aki pár hét/hónap alatt totál átalakul valaki mássá. Ők meg már nem találják benned azt, akibe beleszerettek.

Legyen egy kicsivel több önbizalmad, nem kell utánozni valakit, hogy fontos legyél neki. Azt hiszem egy alapos önismereti tréning nem ártana, mielőtt mélyebbre süllyedsz ebben a problémában.

2014. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahogy előtem mondták nincs aját stílusod üres vagy másolsz másokat ez egy kicsit ilyesztő a párod felé legyen saját stílisod !!! És próbáld a pasiaidat meg tartani ne cserélgesd őket mint az alsó nemüdett !!! Röviden legyen saját stílusod és soha de soha ne másold le újra!!!! a pasid olyanak szeretetmeg amilyen elsőnek találkoztálvele az a személyiséged !! Elnézest a helyesírási hibákért !!! ~LEVY~
2014. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!