Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy szeret titokban!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy szeret titokban! Ennyi?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy szeret titokban....azt is tudom,hogy én is szeretem titokban. De,hogy a dalt folytassam, inkább megdöglenénk mindketten mint,hogy valaki is tenne egy lépést!!Én 22f, ő 21 l. Barátok vagyunk. Ugye? Ugye? Gáz! De én nem tudok már mit tenni. nem tudok másképp nézni rá, mert tudom,hogy ő is ugyanígy érez, de ott az a láthatatlan fal, amit nem tudunk áttörni. Sokat vagyunk együtt, ketten, társaságban, és az jó. De utána szinte szét szakadok belülről. Megmondani neki? Hogy? Hiszen baártok vagyunk és ezzel minden elmenne a pi..ba! Ha mondjuk ő másként gondolja, és én tévedek? Persze, azért nem tud 2 órát úgy eltölteni,hogy ne hivjon vagy irjkáljon! Azért vagyok mindenben én minta számára. Nem nagyképűség, de ez van. Roh.djon meg a barárkozás, roh.djon meg a szerelem, és minden! Ha tételezzük fel, oda állnék és megmondanám, vagy megtenném 2 féle kimenetellel végződhetne. Az egyiket tudjuk. A másik az,hogy nem beszélünk, nem látom, kerüljük egymást, szégyenkezünk, és még jót szórakoznak is rajtunk. Én ezt nem tudnám elviselni. Akkor inkább így? Vagy mondjon valaki egy megoldást, vagy álljon elő egy lány akibe szerelmes tudok lenni ő helyette, de valami történjen!
2014. febr. 9. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ittál?
2014. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem olvastam vissza amit írtam, és csak úgy jött a dolog... :)
2014. febr. 9. 00:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Legyen már tökdö srác. :-)
2014. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tököd *
2014. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja... De ez most nem az a "tököd legyen" helyzet... ez más!
2014. febr. 9. 00:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Érzelmes vagy, ez azért lejön... sok pasiból pedig hiányzik!
2014. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az tudom, hogy most nagyon bebaszarintanék, csak nem épp ithon... Aaa izé, ha nem próbálod meg, azt jobban fogod bénni, minthogy nem csináltál semmit. Én mondjuk a helyedben sunyiznék úgy, hogy valami haverral megbeszélném, hogy mikor nem vagy ott kao viccből kérdezze már meg, hogy te tesztel-e ennek a csajnak... ha nem, akkor nics "összeveszés".

De mondjuk mi lenne, ha te csak szépen elmondanád neki, hogy érzel? Ha nem jön össze se lesz baj, de mondom, ha félsz, akkor az elöbb már adtam egy tippet :-)

2014. febr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már benned most is van huzat.
2014. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"álljon elő egy lány akibe szerelmes tudok lenni ő helyette" - ha ilyen egyáltalán felmerül benned, akkor nem vagy szerelmes.

Egyébként egy igazán jó barátság még azt is kibírja, ha esetleg az egyik - vagy mindkettő - többet érez, mégsem lesz belőle kapcsolat. (Mert az igazán jó barátságban a másik személye az, ami fontos, értékes számunkra, és nem az ideáljaink...)

Szerintem egy kicsit nőj fel, mert én nem látom úgy a leírtak alapján, hogy ez olyan fene nagy barátság vagy szerelem lenne...

2014. febr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem probald meg. Csak oszinten mond el amit erzel :)

Inkabb legyen kudarc, de megprobaltad, mint hogy vele legyel, de nem ugy ahogy az neked jo lenne.

2014. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!