Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít ha buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha buliban egy ismeretlen srác puszit adott a számra?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megismerkedtünk egy pár fiúval (vagyis tánc közben letámadtak minket, nem hagytak békén) és az egyik nagyon hajtott rám, meg is akart csókolni, de tiltakoztam, mondtam, hogy nem lehet, barátom van, de végül adott a számra egy puszit. Mindössze ennyi volt, de nagyon rosszul érzem magam. Ez megcsalásnak számít?
2014. febr. 9. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a végleteket veszem, akkor ha az akaratod ellenére lett, akkor olyan, mint a megerőszakolás , az se megcsalás.

Ez se, ha az akaratod ellenére volt.

2014. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, te mondtad hogy ne csinálja és nem is hagytad

máskor azért lehetnél határozottabb hogy ne történjenek ilyenek

2014. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szamit annak,de mindenkeppen beszeld meg a baratoddal,mondd el neki,mert ha mashonnan tudja meg ,akkor nagyon nehez lesz megmagyarazni
2014. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, annak számít, ugyanis azzal, hogy elmentél bulizni, lehetőséget teremtettél a megcsalásra... Én tuti dobnálak a pasid helyében!
2014. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze 5ös, ennyiből az utcára se menjen ki soha, hiszen akármikor letapizhatja, vagy többet is tehet egy fizikailag erősebb valaki....
2014. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nem kellett volna hagynod, nyilvan nem voltal eleg hatarozott. De szerintem nem a vilag vege.
2014. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából a storyból pont azt a részt hagytad ki ami alapján el lehetne dönteni ,hogy megcsaltad-e vagy nem. Ha nem figyeltél és hirtelen odanyomott egy puszit az nem megcsalás ha viszont azt gondoltad, h baromira nyomul és már idegesít és nagyon nem akar leállni kap egy szájrapuszit hátha megnyugszik vagy azt mondta ,h ha kap egy szájrapuszit és békén hagy és te belementél az megcsalás. A pasidnak mindkét esetben el kell mondanod...mármint ha tisztességes akarsz lenni.
2014. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!