Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem "lángolok" már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok és már egy éve vagyok a barátnőmmel együtt,akit valahogy szeretek és nem is. Ez egy érdekes érzés, de néha nagyon nagyon szeretem és néha azt gondolom, hogy igazából nem ő életem nője. Sokszor nem tudom, hogy miért vagyok vele együtt. Az biztos, hogy ő egy különleges lány és nagyon aranyos tud lenni, de sokszor nagyon idegesít amikor pl. apróságok miatt haragszik rám.

És a baj még az szerintem, hogy zeneileg nem egyezik az izlésünk egyáltalán, politikai nézetei teljesen mások sőt mondhatjuk,hogy az ellentétem, nem egy az anyanyelvünk ami azért zavar,mert én pl. nagyon szeretem a magyar zenéket, filmeket,ő később máshol akar élni mint én, én sportosabb vagyok, én csak közép-Európán belül szeretnék utazgatni ö meg Spanyolországba vagy Franciaországba...És még sorolhatnám az ellentéteket.


Teljesen másaz érseklödési körünk és ez engem sokszor nagyon zavar...


Nagyon örülnék neki,ha tudnátok tanácsokat adni és köszönöm azoknak akik végig olvasták a problémámat.


18F


2014. febr. 9. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Te magad leírtad a dolgokat - teljesen különbözőek vagytok, és, az összezördülésekre alapozva - nem is elég toleránsak.


Itt milyen tanácsot vársz? Vagy az egyik betörik, és boldogtalan lesz, vagy békével elváltok, és keresel magadnak egy lányt, akivel valóban jól érzed magad.


Az érdeklődési körökön, témákon, vágyakon nem lehet változtatni erővel (vagyis, lehet, de minek?).

2014. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem hagyhatom el szegényt, mert tudom, hogy megbânnám egy idő után és össze is törném a szívét (ö nagyon boldog velem és mindig mondja, hogy én vagyok a mindene)...
2014. febr. 9. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elsőnek döntsd el, mit is akarsz valójában :)


Leírásod alapján nem vagy boldog, és ő sem. Elhagyni nem akarod, megváltozni nem tudtok/akartok. Minden szakítás olyan, mintha belehalna az ember - de az idő meggyógyítja a dolgokat...

2014. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!