Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Igaz, hogy a mormonoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Igaz, hogy a mormonoknál tiltott a nyelves csók? Csak memert a barátnőm mormon és tegnap volt 1 nyelves csókunk, ma reggel meg megkért rá, hogy necsináljuk ezt, mert elvileg tiltott a mormonoknál.

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
feküdj vissza aludni
2014. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. febr. 9. 07:57
 3/17 anonim ***** válasza:
nem, tudom, de nem ez lesz az egyetlen gondod a hölgy gondolkodásával. A vallása mindig közétek fog állni.
2014. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Halàlbüntetés jár érte!

De én jófej vagyok, nem mondom el senkinek.;-)

2014. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is,bár mondjuk szólhatott volna tegnao,akkor nem történt vilna meg.Mellesleg ő kezdeményezte.

Remélem egyszer-egyszer belefér,nem naponra,hanem mondjuk heti 1-szer vagy havi 1-szer.

2014. febr. 9. 08:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Nézd,ha ennyire tartja a vallását, akkor erős a gyanú h. a szexet felejtsd el a házasságig, és ezernyi napi dolognál fogod fogni a fejedet, hogy "ezt most miért?".

A vallásos-nem vallásos kapcsolata nagyon sokszor kínszenvedés a feleknek, főleg annak aki nem vallásos. Szóval te tudod :)

2014. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazad van.Én nem vagyok vallásos.A szex hiányát még elviselem,mert még szűz vagyok.Így nem hiányzik,csak érdekel.A csók az más kérdés.Itt a nyelvesre gondolok.Azt nehéz lesz kibírni,meg nwgyon fog hiányozni.
2014. febr. 9. 08:14
 8/17 anonim ***** válasza:

idővel a szex is fog, ebben biztos lehetsz. Szerelmes pároknál természetes vágy, és igény van a szexre. Ezt majd el kell nyomnod.

Nem akarlak hitegetni: sok gondod lesz nagyon.

2014. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A nyelves csókot szerintetek teljes mértékben elfelejthetem?
2014. febr. 9. 08:16
 10/17 anonim ***** válasza:

De miért nem őt kérdezed? :) Ő ismeri a saját vallását. Ülj le és beszéld meg vele, hogy mi merre hány méter.

Mint minden vallásnak ennek is megvan a szokásos katekizmusa, és dogma halmaza, szertartásrendje, és persze a népbutitás minden egyéb eszköze. Főleg az ennyire mesterségesen létrehozottaknál mint a mormon. Szóval beszélgess vele erről, és mindent el fog mondani amit kérdezel. És készülj fel arra, hogy alapvetően megváltozhat a véleményed a kapcsolatokról.

2014. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!