Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagban mennyi ideig szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban mennyi ideig szokták a nők letiltani az exet?

Figyelt kérdés

Már vagy háromnegyed éve le vagyok tiltva az exemnél,mindenhol, se email se semmi. Elképzelhető, hogy emberfelettien meggyűlölt, és szinte kitörölt az eszéből annak ellenére, hogy több mint fél éven keresztül velem egyesült minden héten? NEm csaltam meg, nem vertem meg, (még én kaptam tőle egy atyai/anyai pofont egyszer!) csak pióca voltam, mert akkor éltem a "huligán" koromat. Nem tudtam kontrollálni magamat.

Szóval?

Szeretem még.....



2014. febr. 9. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy csak úgy visszavonná a letiltást

valószínűleg teljesen túl van már rajtad és nem is foglalkozik vele

ha mindenképp beszélni akarsz vele, személyesen tedd

2014. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem tudja megérteni az ex, hogy én a gyerekkor és a fiatal felnőtt kor határán voltam, azt hiszi, olyan vagyok, mint voltam, pedig nem. Azóta már felnőttem, és megkomolyodtam, de nem tudom, elképzelni sem tudom, hogy hogyan kéne híremet hallatni magamról, neki. Oké ,most van valakije, én ezt elfogadom és tudok rá várni, mert türelmes vagyok.
2014. febr. 9. 08:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem azt sem tudja elképzelni, hogy én megváltoztam.
2014. febr. 9. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak egy jó tanácsot adok neked: Felejtsd el...
2014. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Én egyáltalán nem tiltottam le az exemet. A tied valószínű nagyon megharagudott rád, vagy csak nem akar veled foglalkozni.

Hidd el, nem érdemes várni rá! Felejtsd el!

2014. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 manitu88 válasza:
fel fogja oldani a letiltást.. pár év múlva amikor eszébe jut hogy már nem is emlékszik rád olyan rég volta dolog:) de amíg fáj valamelyikőtöknek a dolog ez így marad, és ez így van rendjén...
2014. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még van pár éved a feloldásig:)
2014. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elbasztad, ennyi. mikor majd elmúlik a vonzalom, amit érzel iránra, akkor majd feloldja...
2014. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam feloldani a tiltásokat. Ha nem érdekel akkor tiltom és el is van felejtve.


23/N

2014. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm ezt a hideg-rideg véleményt.
2014. febr. 9. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!