Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtegyem, vagy inkább ne? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem, vagy inkább ne? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi a munkahelyen, csak az a baj, hogy nem egy részlegen dolgozunk, és csak köszönőviszonyban vagyunk.

Volt már, hogy beszélgettünk, de mindig rohanás can.

Meglát, és már szélesen mosolyog, integet nekem, aranyos, és kedves velem.

Szerintem ezért is tetszett meg.

Viszont semmit nem tudok róla, még a keresztnevét sem.

Area gondoltam, hogy egy cetlire felírom a számom, és odaadom neki, mellé odaírom, hogy szeretnék vele megismerkedni.

Szerintetek milyen ötlet?

Vagy valami jobb esetleg?



2014. febr. 9. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hajrá :)

Szerintem jó ötlet, nem mindennapi :)

2014. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy próbát megér!
2014. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez oké, de előtte mennyibe kerülne annyit mondani neki: "És amúgy téged hogy hívnak?"

Ebből még akár egy vicces sztori is lehet, így is elindulhat egy beszélgetés, aminek a vége, hogy megbeszéltek egy randit... De így, hogy még a nevét se kérdezed meg, érdekes a módszered.

2014. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mutasd meg a cicidet neki!
2014. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki nagyon:) Már holnap csináld is meg:)
2014. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Siman szolitsd le valahogy, a ferfiak is szeretik az ilyen kozeledest . Ha csak nem valami igazi bunko,akkor orulni fog neked
2014. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már beszélgettünk, meg ha összefutunk, alkalmanként vàltunk pár szót, de mindig rohanás van, sosem volt alkalom a neve megkérdezésére.
2014. febr. 9. 20:50
 8/12 anonim válasza:

Szerintem csak a számodat írd fel a cetlire, és max annyit, hogy: "HÍVJ FEL!" és egy szmájli.

A cetlit szépen hajtsd össze, majd írj rá vmi ilyesmit:


"Mosolygósnak mosolykától. :) "

Akkor sztem személyesebb is, nem pedig "csak egy szám" a többi közül. Légy rövid, de kreatív! Ls mosolyogj! ;)

2014. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem csak a számodat írd fel a cetlire, és max annyit, hogy: "HÍVJ FEL!" és egy szmájli.

A cetlit szépen hajtsd össze, majd írj rá vmi ilyesmit:


"Mosolygósnak mosolykától. :) "

Egy ilyentől sztem személyesebb is, nem pedig "csak egy szám" a többi közül. Légy rövid, de kreatív! És mosolyogj! ;)

2014. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A.R. ***** válasza:
Tisztelet, hogy nem várod a sült galambot hanem cselekszel. Ezt tetszik, hajrá :)
2014. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!