Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok meglenni párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tudok hosszabb ideig kapcsolatban lenni, rossz érzés, hogy nem vagyok szabad, nehéz nemet mondani a sok férfinak. Most is van egy barátom, úgy érzem végre ő lenne a megfelelő férfi számomra, de mégis vágyom másra is... a szabadság érzésére.

Mikor fogom kinőni ezt a gyerekes viselkedést?

22 vagyok


2014. febr. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Majd, ha lesz valaki, aki istenesen megreszel!
2014. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondja a vén szüz.
2014. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

nézz körül a szülők táján, valszeg onnan van ez a defekted.

kinőni nem fogod, max külső nyomásra belekényszeríted magad egy szituációba. (jajj kell a baba, jajj kell a férj stb)


túljutni ezen önismerettel fejlesztéssel lehet (szerintem)

2014. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anti paladin ***** válasza:

Kinőni valszeg tényleg nem fogod de idővel jó eséllyel kompromisszum képes leszel ezen a téren. Persze ehhez kell egy megfelelő társ is.

Önismeret fejlesztése tényleg nem árt. Nem biztos, hogy megadja a keresett választ de legalább tisztában leszel magaddal kapcsolatban. :)

2014. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ki lehet nőni, 1 éve még énis ilyen voltam, aztán első látásra szerelem (ilyet se hittem azelőttig, hogy van) és fél éve együtt vagyok a párommal, nem vágyom a szabadság érzésére. mondjuk nem is az a fojtogatós kapcsolat, mint amilyet az eddigi pasik akartak rámkényszeríteni.

de sose tudtam azelőtt elképzelni magam kapcsolatban, most meg benne vagyok

23

2014. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moszuke ***** válasza:
majd ha elmúlik a hormonbomba utána jelentsd ki, hogy kinőtted. kkthxbb
2014. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!