Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire voltam jó?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon belezúgtam azt mondta hogy neki rendes pasik kellenek akik törődnek velle meg stb.. én igy is viselkedtem vele sokat törőttem vele mindig felvidítottam sokat nevetünk mondta is hogy én mindig felvídtom. Aztán montam neki hogy jó lenne hogyha több lenne közötünk mint barátság erre azt monta hogy csak barátként tud rám tekinteni ez baromi roszúl eset. Ma irtam neki hogy mit csinál de vissza sem írt. 16l 16f

2014. febr. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
barátzónába kerültél
2014. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kutya voltál :D
2014. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szimplan nem vonzódik hozzád annyira hogy összejöjjön veled
2014. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pincsi kutyának, vagy udvari bolondnak jó voltál, de nem kell csüggedni, tanulni kell a dologból és eldönteni, hogy valakitől az elejétől fogva csak barátságot akarsz, vagy azt szeretnéd, hogy a barátnőd legyen és annak megfelelően kell viselkedni, cselekedni.
2014. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kijelenthető, hogy "szemetesnek" használt.

Szebben az 1#-es véleményét osztom.

2014. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de mi a francért csinláják ezt miért használják a másikat "szemetesnek"?
2014. febr. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!