Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha unalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha unalmasnak érzem az életem?

Figyelt kérdés

Ebből áll a hetem: tanulok, tanulok, edzés, tanulás hétköznap. Havonta 1-2-szer buli hétvégén, ahol táncolunk a baráti társaságommal, jól érezzük magunkat egy kis időre, habár abba sincs semmi extra. Mert semmi nem történik, iszogatunk és táncolunk, ennyi. Oda jönnek hozzám srácok, akik nekem egyáltalán nem tetszenek, ezért semmi nem történik. Szóval senki nem tetszik most. Vagy belsőre, vagy külsőre nem tetszik az adott srác, a lényeg hogy valami mindig hibázik de nagyon...


Rég volt már szép időszak az életemben. Lassan egy éve, hogy szingli vagyok. 1 éve még nagyon pörgős, bulizós korszakom volt, szerelmes és boldog voltam. Most meg unalmasak és laposak a napjaim, semmi jó/izgalmas nem történik velem, folyton csak ugyanaz újra és újra.


Most megint jön egy új hét. De annyira unom már. Nem tudom, mi a jó fenére várjak, mikor mindig minden ugyanolyan unalmas lesz. Fogalmam sincs mikor lesz újra "jó időszak" az életemben. Eltelnek a hétköznapok és hiába jön a hétvége, ugyanolyan semmilyen és unalmas, mint az eddigi hétvégék, vagy mint a hétköznapok lazábban..


Szerencsére a tanulással és minden mással nincs problémám. Az a baj, hogy borzasztó unalmas minden, mint 1 körfogás, kezdődik elölről egy új hét, semmi izgalmas történéssel...


Mit kezdjek magammal? :S Lassan kezdek bedilizni...


17/L


2014. febr. 9. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
1st world problem. Az a bajod, hogy nincs semmi bajod. :D
2014. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
pasi kell neked
2014. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, mi van a fejedben, sőt, helyetted változtatni se tudunk.


Gondold végig, mit szeretnél csinálni, hogy valósíthatod meg, és hajrá.

2014. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Köss magadra szalonnát és rohangálj a kóbor kutyák előtt.

Az életed csak te tudod izgalmassá tenni, ha ez unalmas akkor csinálj valamit amit nem találsz unalmasnak.

2014. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hobbi? SPort? Kell az embernek cél, amiért elviseli a hétköznapokat. Találd meg valamiben! Vagy pasizz be, ha egyedül nem találod meg magad! :)
2014. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
gyere át hozzám, megígérem többet nem lesz unalmas a hétvége :DDDD
2014. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Istenem, a tinikor szépségei. Vazze, nekem meg barátaim sincsenek. Gondolhatod, milyen izgalmas az életem és még öregebb is vagyok.
2014. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az elet. Mi lenne, ha masba kezdenel?

Menj at egy masik suliba, kezdj el valami mas sportot, ha van meg szabadidod, akkor kezdj bele abba amit mindig is szerettel volna, de valami miatt meg nem tetted meg. Ha 17 vagy, akkor gondolom erettsegi elott allsz. Mi lenne, ha utana kihagynal egy evet, es elmennel utazgatnal a nagyvilagban? Kimennel kulfoldre dolgozni?

De, hogy kicsit elkeseritselek, amig nem talalsz egy olyan penzforrast, ami mellett nem kell dolgoznod, pl valami befektetesnek a kamataibol megelni, vagy amig nem talalsz olyan munkat, ami a szenvedelyed, addig unni fogod magad, mert az atlag ember elete ilyen.

munka, otthon, munka, otthon, hetvegen szorakozas, aztan kezdodik elorol.

2014. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj! Nőként eleve könnyebb dolgod lesz majd! :) Fiatal vagy még, kis cuki.
2014. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

keress egy igazi barátot, mármint egy lelki barátot, lehetőleg fiút, és lógjatok sokat együtt :) nem feltétlen kell neked pasi, de hiányzik egy pasi társasága szerintem :)

amúgy meg sz@r idő van, szerintem ez is benne van a pakliban. jön a tavasz, és tele leszel életkedvvel, energiával.

:)

2014. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!