Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jobb hazudnom? Inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jobb hazudnom? Inkább kamuzzak, minthogy megmondjam, hogy nem volt még csajom? Mert pancsernak néz mindneki!

Figyelt kérdés

Mindig megkérdezik az új emberek, akikkel összeimserkedem, hogy van-e csajom, mire mondom, hogy nincs, és megkérdik, hogy "de volt már! Nyugtass meg!" mire mondom, hogy sajna nem...

És úgy néznek rám, mint egy pancserre! Ők meg mondják, hogy "Miért nem??? Nekem már 4 csajom volt!"


Most inkább kamuzzak?

Most ennyire szégyen ez?

19/F



2014. febr. 9. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ne kamuzz, ők akarnak csak felvágni
2014. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Az az ember pancser, aki emiatt téged pancsernak tekint.
2014. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noydra ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük...
2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit mondjak 27 évesen? hm? meg amikor nem feltételezik rólam h szűz vagyok,és nyíltan dumálnak előttem a dugásról,én meg csak pislogok,hozzászólni nem tudok ,és ebből rögtön leszűrik...
2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4 csaj = minimum háromszor lapátra tették vagy rosszul választott, nem nagy dicsőség, fog fel így.
2014. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

azok is kamuznak hidd el :D

mert aki nagy csajozós az nem kérkedik azzal hogy hány csaja volt ;)


neked meg nem kell beszámolni ilyenekről senkinek

kikkel ismerkedsz te hogy ilyen téma egyből előkerül?

2014. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy ronda csajokkal voltál körülvéve meg ribikókákkal.
2014. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hehe. Látom nem vagyok egyedül. Ha nem is mondják ki de úgy néznek rám mint valami szociopatára.
2014. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
"kikkel ismerkedsz te hogy ilyen téma egyből előkerül?" nem egyből kerül elő, hanem mondjuk hetek után, mikor összehaverkodtak valakivel... Mindig megkérdik...
2014. febr. 9. 22:19
 10/18 Moszuke ***** válasza:

gagyi baráti társaságban mozogsz ha emiatt cikiznek.

amúgy poénnal az ilyet mindig kilehet védeni.

én is mozogtam szépfiúk között érettségiig és kaptuk az ívet mi szüzek a srácoktól:)


volt 2 srác aki el is ment ku_vázni (az egyik egy kockaladában volt és többen tanúsították a másik lehet, hogy hangember volt)


én mindig vmi baromságot mondtam h leszálljanak rólam:D

mondtam, hogy én a lovakat szeretem, meg a pasikat, ratyiztunk egy kicsit, röhögtünk és kész. a többi szűznek meg szívták tovább a vérét mert nyomik voltak.

ezt tudni kell kezelni, mint minden más cikizési forrást.

2014. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!