Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelem, de közös jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelem, de közös jövő nem valószínű, ezért szakítottunk, de én úgy érzem bele őrülök, csak őt akarom, vége a világnak, mi a túrót csináljak?

Figyelt kérdés

tudom hogy nem sok értelme van ezt itt kérdezni, csak kínomban teszem, járkálok fel le, nem érdekel semmi, elmúlhat ez az érzés, vagy bánni fogom életem végéig ezt a szakítást? zavart és dühös vagyok, és elkeseredett, vagy nem is tudom mi ez

tudom hogy nem fogok sokra menni a válaszokkal


egy reménytelen szerelemtől zavart elméjű férfi


2014. febr. 9. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hűha! Te tényleg szerelmes vagy. :) Mi az oka, hogy nem lehet közös jövőtök?
2014. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért nem lehet közös jövő? bővebben? ő nem szeret v mi?
2014. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem vagyunk már fiatalok, elvált, két gyerekkel, ami nem gond, csak nincs hol közösen élnünk
2014. febr. 9. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem tudhatod, hogy lehet-e közös jövőtök, ha nem folytatjátok..Majd a sors eldönti...Ne hagyd veszni azt amit nem szabad ...
2014. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bankot kéne rabolnom, hogy legyen közös otthonunk, sokszor már ezen törtem a fejem
2014. febr. 9. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Eldobtad magadtól a szaftos p*ncit???Te nem vagy férfi,hanem egy p*nci!
2014. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:

elvált két gyerekkel.. oké és akkor ő most az utcán él vagy mi? valami lukban csak összetudtuk bújni 4en..

sok jó ember kis helyen is elfér..:)

amúgy lehet, hogy csak egy eszköz voltál.. és most, hogy megtetted amire rendeltettek most kuka.

2014. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindig van megoldás!!! Mindig!!

Most ne egy bankrablásra gondolj!

Hanem arra, hogy elkeseredettség helyett lehetőségeken gondolkozz!!

Ha te nem vagy pozitív, hogyan várhatod, hogy az élet és a sors az legyen veled! Az élet mindig nehéz lapokat dob be, mindenki számára azt ami neki a legnagyobb fejtörést okozza, hát od meg, később jön a következő lap..ez az élet...

2014. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Emiatt ne add fel! Szerintem butaság volt a szakítás, hiszen szereted, fontos neked, nem szabad feladni!

Beszélj vele és a többi megoldható együtt!

2014. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
holnap beszélek vele
2014. febr. 9. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!