Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat rémálmok kinozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat rémálmok kinozzák és egyikünknek sincs ötlete miért :/ Esetleg valami ötlet miért lehet/hogyan szüntethető meg?

Figyelt kérdés

Pár hete derült ki, hogy szívbeteg.(korábban is voltak fájdalmai de mostmár orvos is igazolta) Azóta rémálmok gyötrik és 2 féle.

Az egyik esetaz amikor arra riad fel, hogy egy ismeretlen mély hang azt ordítja rá megdöglesz! és felriad.

A másik pedig a saját halálának a megálmodása :/

Normál napnak indul következő kép pedig már, hogy a korházban fekszik és latja az orvosokat engem meg par csaladtagjat, majd elsötétül és felébred.


Ő 18N

Távkapcsolatban élünk ritkan tudunk találkozni de a kapcsolatunkkal egyébként minden rendben van és szeretjük egymást és boldogok vagyunk amikor együtt vagyunk.

Ez a szomorú hír, hogy beteg mindkettönket megrázott, de egyszerűen már kifogytam az ötletekből hogy mit tehetnék amivel neki jobb lenne. Olvasgattam hogy esetleg valamilyen nagy változásra utalhat a saját halálunk megálmodása, de nem nyugtatott meg, mert nem tud aludni szegény és annyira sajnálom :/

Amikor együtt alszunk akkor sokaig alszik felriadás nélkül nyugodt lélegzetvétellel meg minden normalis(délig kb) Viszont amikor külön akkor pár orát és mindig felriad ezért aggodom, hogy baja lesz.


2014. febr. 9. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem egyértelműen a szívbetegségel miatt álmodik rosszat. úgy értem maga a tudat miatt, hogy benne van. ezt neki kell letisztáznia magában, pszchiés alapon. idővel biztos megoldódik a helyzet.

tegyen meg mindent, hogy javuljon az állapota, lazuljon, ne stresszeljen, még tudat alatt se, te is próbáld mindenféleképpen ellazítani és levezetni a feszültséget (hárdkór szex). igazán jó napok után valószínűtlen, hogy rosszat álmodjon az ember. azért "igazán", mert ha csak bemeséli az ember magának, hogy jól van, attól még tudatalatt parázhat.

2014. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!