Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből ott fog hagyni?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy sráccal 2 hónapja szóval szóba került már a szex/petting ilyesmik.. még szűz vagyok de elöször egy esküvőn ujjazott meg egy srác miközben elég részeg voltam.. Tudom, h ciki nem kell mondani! Az a kérdésem, h ha ezt igy elmondom a barátomnak akkor ott fog hagyni? Vagy egy r*bancnak fog hinni?
2014. febr. 10. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:

hmm, nem kell elmondanod, ennyi.

nem rá tartozik a múltad..

2014. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Finoman is elő lehet ezt adni. :)
2014. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elmondani, akkor ne tedd! Nem oszt, nem szoroz.
2014. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hadd gratuláljak hozzá
2014. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közölheted vele, hogy volt már némi közöd a testiséghez, de még nem feküdtél le senkivel. A részletek nem tartoznak rá, csak a rövid tények. Ha pedig nagyon rámenős lenne, szereld le azzal, hogy te is tiszteletben tartod az ő múltját.
2014. febr. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyit mondhatsz, hogy pettingben. Már vokt részed..

De nem kell tudja..

Nm volt szép dolog, de mindenkinek vanak fiatalon botlásai, kinek ilyen kinek olyan.

Én sem mondanám el..mert nem hiszem,mhogy számít...

2014. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!